Nasz Kościół pomazany…

5

Najpierw był wyrok Trybunału Konstytucyjnego, zmieniający życie polskich kobiet, a potem fala protestów. Ponieważ wyrok dotyczył kwestii związanych ze światopoglądem i wiarą, oberwało się też Kościołowi.

W Wołominie na fb na marsze zapraszały środowiska lewicowe oraz niektórzy radni klubu obecnej burmistrz. Miało być tłumnie i groźnie. I było… Przynajmniej ten pierwszy raz, bo za drugim odzew był znikomy. Tłum krzyczał brzydkie wyrazy, wymalowano też kościół na ul. Kurkowej, którego nie zdołali obronić przez farbą zwołani na szybko parafianie.

Teraz pozostał niesmak i wstyd. Radni włodarki krzyczą, że nie tak miało być i że pomogą odmalować fasadę świątyni, ale póki co, ogromna błyskawica z frontu nie zniknęła. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

5 KOMENTARZE

 1. Sytuacja epidemiczna w okolicy pogarsza się, szczególnie z winy tłumnych zgromadzeń.
  Coraz więcej ludzi choruje, ale przede wszystkim coraz więcej umiera.

  Pojawiają się głosy, że agresywne faszystki gromadzące się na tych seansach nienawiści mają krew już nie tylko w postulatach, ale i na rękach.

  „Art. 38. Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.”

  Gadają też, że jak się agresywnemu towarzystwu Konstytucja nie podoba, to na niej niech sobie fajda faszystowskie symbole. Od innych miejsc wara.
  Jeśli zaś taki sprzeciw wobec konstytucji to za mało, są kraje z lepszą, np. putin-land na wschodzie. Tam te wolności zapewniają. Na wschód – droga wolna.

 2. Radni załatwili sobie podwyżki i jest im wszystko jedno. Mogli zgodzić się na wszystko.
  Ja widziałem tą demonstrację. Przechodzili obok domu. Uważam, najgorsze wydanie kibica sportowego w porównaniu z demonstracją tej czerwonej chołoty zdecydowanie świadczy na korzyść Kibiców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj