Pokazali projekt

Pokazali projekt

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach opublikowało projekt koncepcji Centrum kulturalno-usługowego, które mogłoby się znaleźć na terenie po dawnym Gazomontażu.

Już wielokrotnie pisaliśmy o planach na zagospodarowanie działki znajdującej się u zbiegu ulic Powstańców i Piłsudskiego w Ząbkach. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, które jest właścicielem wspomnianej nieruchomości, chce aby w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego wybudowany w tym miejscu został nowoczesny obiekt handlowy z usługami publicznymi. Nieco inny pomysł na ten teren zaprezentowali wcześniej przedstawiciele mieszkańców oraz Stowarzyszenie „Moje Ząbki”. Jak zatem wygląda koncepcja, którą wybrało ząbkowskie PWiK? (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(1) Comment

  1. Jan Zamoyski

    Czy ja dobrze widzę? Przedsiębiorstwo wodno-kanalizacyjne zamiast budować wodociągi i kanalizację chce budować centrum kulturalno usługowe? Skąd pieniądze na to? Czy nie lepiej byłoby obniżyć cenę za wodę i odbiór ścieków? PWiK przejął strategiczne zarządzanie ząbkowskim basenem i chce zarządzać jeszcze kulturą? Czy PWik chce być miastem w mieście?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *