Śmieci na ulicach

7
dav

Mieszkańcy Kobyłki skarżą się, że w wyznaczonym terminie nie zostały od nich odebrane odpady. Śmieci przybywa, a firma zajmująca się odbiorem odpadów z terenu miasta, nie kwapi się do działania.

Przypomnijmy, że w 2021 r. wykonawcą odbierającym odpady z obszaru miasta Kobyłka jest konsorcjum firm: MS-EKO Sp. z o.o. oraz Eko Max Recycling Sp.z o.o. W ostatnim czasie nastąpiły problemy z odbiorem śmieci, o czym w miniony poniedziałek, podczas sesji Rady Miasta Kobyłka opowiadała burmistrz Edyta Zbieć. (…)

– Też do mnie docierały sygnały, że nie wszystko zostało jeszcze odebrane. Do kiedy wykonawca zobowiązał się zebrać odpady? Kiedy wykonawca złożył tę informację o wystąpieniu u niego Covid? Po opóźnieniu czy jednak przed? – zapytał radny Wojciech Reutt.

– Wykonawca do dnia wczorajszego zobowiązał się usunąć wszystkie odpady. W tym momencie wiemy, że tego nie zrobił i zgłaszamy mu odpady zalegające na ulicach. On to usuwa w miarę na bieżąco. Informację o tym, że pracownicy byli chorzy na Covid złożył nam dopiero dziś (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

7 KOMENTARZE

  1. Jakiego gospodarza wybraliśmy tak mamy,wszędzie bałagan,w kasie miejskiej pustka ,miasto tonie w długach a dla naszej P.Burmistrz wiodącym tematem jest uwodzenie dużo młodszych mężczyzn i zapewnienie im bytu

  2. Sprawą zajmie się nadworny kamerzysta-reporter Rejmer i rozkręci aferę z zużytą prezerwatywą i Reksiem w tle. Trochę pobiję pianę nawyzywa ludzi od ciemniaków i zakończy sławetnym AMENT.
    Szefowa na fejsiku lansik złapie i flow z przychylnymi komentarzami.

    A na koniec wkroczy giermek-łóżkowy, koordynator Wydziału odpowiedzialnego za Neapol śmieciowy w Kobyłce.

    Całość opiszę teściowa w Życiu i stwierdzi że za wszystko odpowiada Roguski

  3. zmieniają harmonogram nikogo nie informując, za co płacimy tej bandzie nierobów z urzedu w Kobyłce i wiekiej pani burmistrz – nie mogła postawić tarota i przewidziec tej sytuacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj