Kiepska promocja?

10

Kobyłka stara się korzystnie sprzedać atrakcyjne tereny inwestycyjne, które znajdują się przy trasie S8. Potężny zastrzyk finansowy z pewnością przydałby się teraz miastu. Czy znajdzie się zatem inwestor, który bez mrugnięcia okiem będzie w stanie zapłacić 17 mln zł?

Tydzień temu, podczas sesji Rady Miasta w Kobyłce radni zastanawiali się czy miejskie tereny inwestycyjne są na pewno dobrze rozreklamowane. W końcu wszystkim zależy na szybkiej sprzedaży działki znajdującej się w sąsiedztwie trasy S8.

– Czy promocja terenów inwestycyjnych przy S8 ma polegać tylko na wywieszeniu tego baneru? Wielokrotnie zgłaszaliśmy podczas komisji takie wnioski żeby szeroko rozreklamować tę sprzedaż. Nie tylko ogłoszenie w internecie i nie tylko taki mały baner, którego ledwo co widać. Chcemy żeby to było szeroko promowane – rozpoczął temat radny Piotr Grubek. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

10 KOMENTARZE

  1. Prawdopodobnie kupi turecka firma spedycyjna, pani burmistrz od dawna obiecuje jakie to będzie dobre dla miasta, pewnie dlatego tak często sama jeździ do Turcji na koszt podatników

  2. Będzie tak. Do przetargu nikt nie przystąpi. Po wyczerpaniu procedur, w toku negocjacji działka zostanie sprzedana za ok. 150 zł za m2 właścicielowi działki obok. Zostanie ogłoszony kolejny duży sukces miasta. Nabywca oczywiście nic nie wybuduje, tylko uruchomi profesjonalne kanały informacyjne i będzie czekał, aż znajdzie się ktoś b. zainteresowany i wtedy sprzeda cały teren z dużym zyskiem.

    • Bez przesady ,na 14 lutego pani burmistrz miała piękny makijaż i wyglądała olśniewająco, było na czym oko zawiesić

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj