Nowa wiceburmistrz Kobyłki

Nowa wiceburmistrz Kobyłki

Katarzyna Rostek 1 kwietnia obejmie stanowisko wiceburmistrza Kobyłki. Dotychczasowa kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Tłuszczu deklaruje, że położy nacisk przede wszystkim na działania społeczne i współpracę z organizacjami pozarządowymi.

Jak zapewnia burmistrz Edyta Zbieć, nie jest to primaaprilisowy żart i Katarzyna Rostek wraz z początkiem kwietnia wspomoże ją w zarządzaniu miastem. Co zadecydowało o wyborze właśnie tej osoby?

– Nie zastanawiałam się nad tym zbyt długo. Tak na prawdę spotkałam się z panią Katarzyną trochę przypadkowo i rozmawiałyśmy o sprawach społecznych w Kobyłce, które nie do końca są mi aż tak bliskie. Chciałabym w tych kwestiach dużo zrobić, ale nie do końca mam odpowiednie umiejętności czy wiedzę. (…) Czuję, że to właściwy wybór. To osoba skuteczna w działaniu i „załata” moje deficyty w kwestii spraw społecznych. Sama przyznaje, że nie potrafi siedzieć bezczynnie, zawsze pracuje na 100% albo i więcej – powiedziała nam burmistrz Edyta Zbieć. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(30) Comments

 1. Angelika

  Może zadba o zajęcia dla naszych dzieci w czasie wakacji ,jakieś półkolonie takie jak były w MOK za czasów burmistrza p.Roguskiego.

  1. mark

   Nie wiesz, że kasa pustkami świeci? Czy na propagandę wystarczy? Na kolejne nagrania z poszukiwań kondomów w lesie? To raczej nie są tanie rzeczy a jakie ważne dla życia społecznego?

  1. mieszkaniec

   Artykuł z marca 2020 - co wiadomo w tej sprawie? Bardzo niepokojące treści tam przeczytałem: ,,(...) Prokuratura przedstawiła jej zarzut z art. 231 par.2 kodeksu karnego, zgodnie z którym jeśli funkcjonariusz publiczny przekracza swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10 (...)" https://wiesci.com.pl/2020/03/burmistrz-ma-klopoty/

 2. siekacz wieloryba

  Coś mnie się wydaje, że to jakiś dziwny polityczny sojusz. Początek czegoś nowego?

 3. mark

  Nikt długo nie wytrzyma z wróżką. Który to już vice z kolei? Mieszkańcy nabrali się na tani fotoshop. Miało być tak pięknie. Wyszła ściema 5XL.

 4. Wytężony

  @mark ważne jest to że jest lepiej niż za Roguskiego który rządził swoją ze swoją radą. A tak burmistrz swoje radni swoje i tylko mieszkańcy zyskują. Trzy kadencję Roguskiego to porażka Kobyłki. Fajnie że Zbieciowa nawet się nie spoci w następnych wyborach ibw pierwszej turze bierze wygraną.

 5. mark

  Jest lepiej niż za R.R pod jakim względem? Aktywności w mediach społecznościowych? Teksty pt. jak jesteś przeciw to spotkaj się z wielką kobietą na placu pod kobyłą w samo południe? To jest twoim zdaniem merytoryczny przekaz do mieszkańców? Najznamienitszy sukces aktywnego na forach zaplecza to znalezienie zużytego kondoma. Czy przy tym znalezisku doszło do wydzielenia potów to sam się dowiedz. Czy mieszkańcom wystarczą takie tryumfy - obwieszczane na forach - zamiast szkoły, kanalizacji itp. relacja z transportu gumki z lasu? Trzeba przyznać, że R.R. przynajmniej wykazywał starania, trzymał pewien poziom i nie robił cyrku.

 6. Kobyłczanim

  Głośno się mówi o tym iż niejaki AMENT vel Kondom za to dzieło otrzyma nagrodę w kategorii najlepszego filmu,tak tak dla Amenta

 7. Anna

  Znam panią Katarzynę Rostek z działań zawodowych, to bardzo kompetentna, dobrze wykształcona, merytoryczna osoba. Bardzo dobry wybór dla Kobyłki.

 8. Tomek

  Pan Roguski zatrudniał mianując na drugiego wiceburmistrza w swoich kadencjach najgorszego w historii kobyłkowskiego samorządu urzędnika jakim była Karina Jaźwińska. Nie dość ,że osoba z niskimi kompetencjami i "paskudnym " charakterem , to jeszcze kompletnie nie przydatna do zarzadzanie kim i czymkolwiek. ( to opinia wielu osobami z samorządu m. Kobyłka ) Jak pokazują dwa lata kadencji Pani Edyty Zbiec wystarczy jeden wice burmistrz. Można obliczyć , ile pani Edyta zaoszczędziła dla miasta mając jednego , a nie dwóch zastępów. ( to kwota już ok, 300 000) Zgadzam się z Anna, ze zatrudnienie Pani Katarzyny Rostek jest bardzo dobrym wyborem oraz szansą na dobre, dalsze zarzadzanie naszym miastem.

  1. mieszkaniec

   Po co ta denna propaganda? Mało roboty w ratuszu? Pisze klakier na forach żeby sobie kalosze kupić... tyle w temacie obecnego zarządzania... no świetnie jest! Zaś o tej Pani - nie słyszałem ani o jej sukcesach, przez tych parę kilometrów nie przebiła się jej sława do mych uszu.

  2. janek

   Chciałeś Karinie dowalić? Czyli urzędasy z Wołomina zaczynają walczyć o swoją pozycję. Karina robi porządek w tej wołomińskiej stajni Augiasza i zaczyna być słychać krzyki. Piszcie sobie co chcecie, Karina wymiecie te wszystkie dyrektorki i nauczycielki które ze szkół zrobiły swoje prywatne księstewka. Powodzenia Pani Karino :)

  3. Paulina S

   A tu się nie zgodzę z negatywna opinia P.Kariny Jazwinskiej Komentarze negatywne pochodzą od jakiegoś złośliwego plebsa . Osobiście znan P. Karinę Jazwiska od lat i to wielu wielu lat i jest bardzo kompetentna osoba . Mało tego zna świat urzędu od podszewki. Są osoby tzw. „ lesery „ dla których była nie wygodna,ponieważ owszem była wymagająca, ale jako jedna z nielicznych prezentowała wysoki poziom wiedzy. Polacy maja to do siebie, ze jeśli ktoś jest naprawdę dobry i prezentuje się naprawdę niezłe, to taki niedouczony „Kowalski ”ze złości napisze właśnie takie bzdury, jakie tu maja miejsce .

 9. obywatel

  Co z tym wielkim audytem zapowiadanym w czasie kampanii? co ze spółką komunalną? Gdzie są wyniki tego audytu? Czy to wszystko był pic na wodę?

  1. janek

   Raz na ruski rok wejdę na strone PGK Kobyłka i wiem co tam się dzieje. A Ktoś podpisujący się jako obywatel nie ma o tym pojęcia?

   1. Zwykły

    @janek - to pomóż mi proszę, bo nie mogę znaleźć aktualnych taryf na wodę i ścieki. Przeglądnąłem całą stronę i są tylko taryfy do 31-12-2020. Czy to znaczy, że nie ma nowych taryf czy nie potrafię ich znaleźć?

 10. ???

  A jakieś przydatne umiejętności oprócz wymiatania niewygodnych osób ta pani jeszcze posiada? Chyba nie jest specjalistą, skoro musi się przyuczać, a takie sluchy po urzędzie chodzą.

   1. ???

    ,,Chciałabym w tych kwestiach dużo zrobić, ale nie do końca mam odpowiednie umiejętności czy wiedzę. (…)" kto to mówi?

 11. Zbyszek

  Pani Katarzyna Rostek na pewno wniesie dużo dobrego dla Kobyłki i pomoże kompetentnie zarządzać Kobyłką. Po owocach ja ocenimy.

 12. ania

  Tomek Wyszko chyba trochę się Pan za bardzo zapędził w swoich opowieściach co Pan sugeruje ??? To jest pomówienie.

 13. prawdziwy nauczyciel

  Po tych wpisach widać poziom wołomińskiej oświaty. Niech się Pani nimi nie przejmuje i nie wystraszy. Pani Karino, niech Pani ręka nie zadrży nad niczyim karkiem! My nauczyciele spoza kliki jesteśmy marginalizowani. Niech Pani rozbije te układy zaczynając od dyrektorek, a kończąc na ich poplecznikach. Chętnie Pani opowiemy co dzieje się za szkolnymi murami.

  1. maca

   wpisy pod tym artykułem powinny dotyczyć powołania nowej vce burmistrz kobylki a nie problemów wołominskiej oswiaty wołominska oswiata ludzi z kobylki nic nie obchodzi

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *