Wkrótce światła
dav

Wkrótce światła

Znamy oficjalne stanowisko Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w kwestii budowy tymczasowej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 631 z ul. Główną i Dworkową w Markach. Kiedy będzie bezpieczniej?

Jak informuje MZDW, obecnie finalizuje ustalenia w zakresie budowy sygnalizacji, ponieważ swój udział finansowy w realizacji tego przedsięwzięcia zadeklarowały Powiat Wołomiński i Miasto Marki. – Przedsięwzięcie to będzie realizowane niezależnie od planowanej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 631 na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 61 do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 634 i w okresie poprzedzającym realizację tej inwestycji. Stąd „tymczasowy” charakter sygnalizacji na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 631 z ul. Główną i Dworkową w Markach.

To informacja przekazana radnemu Sejmiku Krzysztofowi Strzałkowskiemu, który przy okazji zwrócił uwagę zarządowi MZDW na apel mieszkańców, którzy proszą np. uwzględnienie przejścia dla pieszych w Markach na DW631 (za wiaduktem, w bliskim sąsiedztwie ul. Długiej). (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(1) Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *