Będzie parking przy cmentarzu

2

Sukcesem zakończyły się starania władz Zielonki o zaprojektowanie zjazdu z drogi wojewódzkiej 631 do cmentarza. Problem sygnalizowaliśmy na łamach Wieści kilka miesięcy temu.

Przypomnijmy, że projekt modernizacji drogi wojewódzkiej nr 631 nie zakładał budowy miejsc postojowych w obrębie cmentarza, a wręcz przeciwnie – przewidywał całkowitą likwidację możliwości postoju. – Co ważne i nie bez znaczenia dla rozwoju Zielonki, w poprzedniej kadencji niestety nie zadbano skutecznie o korzystne dla Zielonki rozwiązania drogowe w tym projekcie, a w szczególności o zaprojektowanie zjazdu z drogi wojewódzkiej 631 na cmentarz i w efekcie powstał projekt przebudowy Alei Piłsudskiego w Zielonce, nieuwzględniający realnych potrzeb mieszkańców Zielonki. Chyba każdemu z nas trudno w to uwierzyć, iż doszło do tak absurdalnych decyzji czy też zaniechania działań na rzecz interesu Miasta Zielonka i jego mieszkańców – przyznają nowe władze miasta.

Jak mówią, w projekcie przewidziany był jedynie zjazd do bramy cmentarza, ale bez miejsc postojowych, cały pas drogowy obustronnie miał być zagospodarowany. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj