Nadleśnictwo udostępnia drogi

Nadleśnictwo udostępnia drogi

W minionym tygodniu burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński i nadleśniczy Nadleśnictwa Drewnica Artur Delegacz podpisali porozumienie w sprawie wprowadzenia wytycznych korzystania z wybranych dróg leśnych i udostępnienia ich do ruchu pojazdami silnikowymi.

To niezwykle ważny dokument, pozwalający nadleśnictwu na udostępnienie dróg leśnych, na których odbywać się będzie ruch lokalny, co ułatwi komunikację mieszkańcom gminy Radzymin.

Podpisane porozumienie stanowi zaczątek do zawierania podobnych ustaleń z pozostałymi gminami na terenie Nadleśnictwa Drewnica. Jest wynikiem zapisów zarządzenia nr 54 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 8 października 2019 roku, którego celem jest nieodpłatne udostępnienie jednostkom samorządu terytorialnego niektórych dróg leśnych. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(7) Comments

  1. mark

    80% quadów nie ma tablic i ubezpieczenia. Ale - jeżdżą sobie drogami publicznymi. Dlaczego- bo gupie gliny poprostu na to pozwalają. Sprawa 2 - niech zarządca lasu- podniesie kary za wjazd quadem do lasu- nie 100 a 1000 zł mandatu. I skończy sie babce sranie. Jednak w polandii- nigdy tego nie zrobią.

    1. Stach trach trach

      To tzw. Nadleśniczy. Teraz gdy będę chciał obrazić kogoś powiem zamiast TY CH...JU, TY NADLEŚNICZY

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *