Pechowe skrzyżowanie

1

Twa społeczna akcja zbierania podpisów w sprawie budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Głównej i Dworkowej z drogą wojewódzką 631 w Markach. Trudno będzie jednak przekonać do tego władze Mazowsza, które już zdecydowały o tym, by powstała tu sygnalizacja świetlna. Niepodziewanie jednak na drodze ku rozwiązaniu problemu stanęła kwestia niewielkiej działki, która wchodzi terenowo w obręb spornej inwestycji.

Wszyscy z zapartym tchem oczekują więc teraz na rozwiązanie tego problemu i szybkie podpisanie porozumienia pomiędzy Mazowieckim Zarządem Dróg Wojewódzkich a Lasami Państwowymi.

– Mam nadzieję, że sprawy nie będą się przeciągać w nieskończoność. Ostatnio Marki odwiedzili przedstawiciele MZDW i zapewnili, że sprawa jest priorytetowa. Zabezpieczyliśmy w naszym budżecie środki na ten cel – informuje nas burmistrz Marek Jacek Orych. Zarówno Marki, jak i Powiat Wołomiński zdecydowały, że będą partycypować w kosztach realizacji skrzyżowania, przekazując stosownymi uchwałami 50 000 zł.

Tymczasem w internecie trwa zbieranie podpisów pod inicjatywą budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Głównej i Dworkowej z DW631 w Markach. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj