Kiedy rozpoczną przebudowę?

7
smartcapture

Droga wojewódzka 634 – główna droga powiatu będzie przebudowywana. Początek prac ma ruszyć w tym roku – od odcinka w Ząbkach. Co prawda marzenia o dwóch pasach ruchu w każdą stronę już dawno porzucono, ale w ramach modernizacji ma pojawić się przy niej ścieżka rowerowa czy osobne pasy do skrętu.
Skoro są już projekty, pozwolenia i pieniądze, co powstrzymuje Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich od rozpoczęcia przebudowy? Na to pytanie starała się odpowiedzieć radnym na lutowej sesji burmistrz Ząbek. (…)
Wiecej na łamach Wieści.
http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

7 KOMENTARZE

 1. No cóż. Jako ostatnie miasto tego rozmiaru na mazowszu będziemy mieli jakąś drogę dojazdowa do miasta. Brawo dla Dudzika, Radwan i Mikulskiego. Pokazaliście klasę

 2. Nie podniecajcie się ani tym ile będzie a ile mogłoby być pasów, ani zwłaszcza tym, że zaraz rozpocznie się przebudowa… to że są pozwolenia od wojewody, to nie znaczy, że zarządca drogi, tj. marszałek Adam Struzik zaraz rozstrzygnie przetargi na wykonawstwo – coś przeczuwam , że tak jak już od 20 lat zaraz pojawią się „obiektywne trudności”, np. brak pieniędzy bo wykonawcy w przetargach przekroczą znacznie planowane przez Struzika kwoty.

 3. inteligent Tomek.bogatek wytłumacz ciemniakom z ciemnogrodu jak w wąskim gardle zrobić 2×2 + pas rowerowy ( konieczność ustawowa)+ chodnik

 4. Akurat tu- Pan Tomek ma racje. Ktoś nawydawał pozwoleń w pasie ruchu drogowego- gdy planowana droga wrysowana jest od 40 lat.
  Ma racje , że tak prawi. 1×1 – to będzie kibel. Nic sie nie zmieni tylko przez 3 lata bedziemy mieli chlew jak cudo. A z dojazdu do s8- tylko kable kradną- i wołmin za to zapłaci z własnej kiesy. A odbiorów…. ni ma….

 5. Struzik to szkodnik
  którego nasz region nie obchodzi.
  A burmistrz Radwan wchodzi mu tam
  gdzie słońce nie dochodzi
  i nic z tego nie wychodzi

 6. Mam już dość gadki o tej wiejskiej drodze. To jest zemsta Struzika na powiat wołomiński a kadzą mu w tym temacie włodarze Radzymina. Rzygać się chce jak przez 25 lat nie wybudowano ani metra drogi. Zenek cieć przez te lata sam jedną łopatą by ją zrobił. Na wsiach są lepsze drogi niż ta wjazdówka do Wołomina. Na pal Struzika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj