Zwiększają budżet na przedszkole

10

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Wołominie włodarze gminy złożyli wniosek w sprawie zwiększenia limitu finansowego na 2023 r. w przedsięwzięciu budowa przedszkola przy ul. Wiejskiej w Wołominie.

– Przetarg został rozstrzygnięty i według umowy na dofinansowanie i zawarcie umowy z wykonawcą koniecznie jest zabezpieczenie w przyszłym roku kwoty 650 tys. zł. Limit na 2022 r. pozostaje na razie bez zmian. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

10 KOMENTARZE

  1. Przedszkola zachciało sie. W tej dziurze po opadach śniegu ludziska po kostki w brei brodzą bo służb nie ma w sobotę, łikend przeca. A wam się przedszkole z placem zabaw marzy.

    • A wydaje ci się że przy takich niskich wpływach z podatków jest kasa w budżecie na pracę „służb” w weekendy?

  2. Przypomnijcie mi tylko proszę, jakie inwestycje zostały zrealizowane za poprzedniej prawicowej władzy?
    Bo jakoś prócz „prywatnych” realizacji to jakoś srednio inne pamiętam.

    • Proszę bardzo, przypominam: otóż zrealizowano inwestycję pod tytułem „moje miasto murem podzielone”. Zlikwidowano przejście przez tory na wysokości Piłsudskiego. Niby tylko tyle, ale i tak nadto.

  3. .Masz dziecko w wieku przedszkolnym nie osiedlaj się w Wołominie .Podstawą przyjęcia twojego dziecka do przedszkola są płacone podatki w miejscowym Wydziale Podatkowym. Oczywiście za ubiegły rok rozliczeniowy. Córka kupiła mieszkanie w sierpniu w pobliżu przedszkola. Po remoncie zamieszkała. Od nowego roku zaczęła płacić podatki w miejscu zamieszkania. Niestety dziecko do przedszkola nie zostało przyjęte!!!

  4. .Masz dziecko w wieku przedszkolnym nie osiedlaj się w Wołominie .Podstawą przyjęcia twojego dziecka do przedszkola są płacone podatki w miejscowym Wydziale Podatkowym. Oczywiście za ubiegły rok rozliczeniowy. Córka kupiła mieszkanie w sierpniu w pobliżu przedszkola. Po remoncie zamieszkała. Od nowego roku zaczęła płacić podatki w miejscu zamieszkania. Niestety dziecko do przedszkola nie zostało przyjęte!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj