Czy warto zostać agentem?

0

Powszechnie uważamy, że agent nieruchomości cieszy się uznaniem, wykonuje zawód dobrze płatny i prestiżowy, a najlepsi agenci to ludzie sukcesu zarabiający ogromne pieniądze.

Jeśli przychodzi myśl „a może i ja zostanę agentem” szukamy podpowiedzi co zrobić, od czego zacząć. Mogę zrobić kurs, który trwa 5 weekendów, kosztuje 2500 złotych, kończy się egzaminem i wydaniem licencji.

Ale co dalej? Etat, własna działalność, współpraca z dużą agencją?

Jeżeli stawiasz na samodzielność, to wszystko poza licencją, którą otrzymasz na starcie, musisz zorganizować sobie sam. Marketing, biuro, samochód, umowy, współpracę z portalami i innymi agentami, a gdzie czas na pracę z klientem i nawiązywanie relacji? Ile lat zajmie zbudowanie własnej marki i wizerunku człowieka sukcesu? Ile czasu i pieniędzy potrzeba by dojść do poziomu profesjonalisty wybieranego przez klientów? Rok, dwa, a może trzy? Kolejne 20, a może 30 tysięcy złotych zanim zrobię pierwszą dużą transakcję?

Najlepsi agenci nieruchomości na rynku pracują ze znaną marką. Budują ją latami samodzielnie albo decydują się działać w ramach sprawdzonego modelu RE/MAX. Kandydat na agenta nieruchomości bierze udział w szkoleniu organizowanym przez Akademię RE/MAX. Korzysta z urządzonego biura, administratora, ma wsparcie zespołu i bardziej doświadczonych agentów. RE/MAX daje narzędzia, wiedzę i rozpoznawalną markę. Aby skorzystać musisz zainwestować w siebie, mieć chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności. Szkolenia i narzędzia, których używamy oparte są na prawie 50-letnim doświadczeniu najlepszych agentów nieruchomości na całym świecie. Nie znaczy, że będzie łatwo, ale będziemy cię wspierać i motywować do działania.

Determinacja, założona własna działalność, komputer i telefon wystarczą na start. Unikniesz wielu błędów popełnianych przez początkujących agentów. Będziesz samodzielny, ale nie sam.

Mam na imię Rafał i buduję zespół agentów nieruchomości w RE/MAX Premium.

Szukam osób zainteresowanych działaniem na terenie Mazowsza. Nasze biuro znajduje się w Radzyminie. Możesz tutaj pracować, uczestniczyć w szkoleniach, spotykać się z klientami. Zapraszam na dobrą kawę i rozmowę. Odpowiem na pytania i rozwieję wątpliwości.

501 60 66 88

premium@remax-polska.pl

remaxpremiumbrokers.