Zielonka będzie stała

9

Są plany, pozwolenia i pieniądze. Czas więc ruszać z ogłoszeniem przetargu na budowę drogi wojewódzkiej 634 na odcinku w Zielonce. (…)

Projekt zakłada budowę ulicy z jedną jezdnią z dodatkowym pasem manewrującym, rondem u zbiegu ul. Poniatowskiego i odejścia do DP 4308W w kierunku stacji PKP Kobyłka. Ponadto zbudowane zostaną: chodniki, zjazdy i ścieżka rowerowa. Projekt przewiduje również przebudowę skrzyżowań z sygnalizacją świetlną i przebudowę kolizji. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

9 KOMENTARZE

  1. Przecież Zielonka już stoi…. Mieszkańcom to różnicy nie zrobi a droga jednojezdniowa na której dołoży się tylko rond, kolejnych świateł i innych cudów inżynierii z pewnością bardziej drożna nie będzie. Jak kolega powyżej napisał, pieniądze wywalone w bloto ale cieszmy się, przez 2 lata jak nie dłużej z Wołomina będziemy jeździć do Warszawy przez przysłowiowy Bialystok, zamiast jechać najkrótszą drogą będziemy za każdym razem walić po 40 i więcej km w jedną stronę do pracy.

  2. A później powiedżą: no rzeczywiście… kto wiedział że tak będzie???? Tyle aut- wszystko stojii….
    No niebywałe!!!!! Dlaczego my jesteśmy tak głupi???

    Przez te Zielonke powinny jeździć tylko diesle z lejącymi wtryskami. Powinien być zakaz ruchu dla osobówek i nakaz ruchu dla tirów z lejącymi wtryskami i wszystkich autobusów. Stal*o które leją po 30 l ropy na 100. I niech to capi wszystkim w Zielonce- nawet Bankowej.

  3. A w Grodzisku to już nawet kolejkę WKD rozbudowują, bo wiedzą, że bez dobrej komunikacji ze stolicą nie ma rozwoju.
    Grodzisk Mazowiecki – adres z przyszłością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj