Kolejna awaria

10

Mieszkańcy Wołomina znów narzekają na awarię wind znajdujących się w tunelu przy ul. Geodetów. Jak przyznają, dojście na peron stacji PKP Wołomin Słoneczna już od jakiegoś czasu jest utrudnione, zwłaszcza dla osób starszych czy niepełnosprawnych.

– Czy da się logicznie (i bez hejtu) dla osoby, która się na tym nie zna, wyjaśnić kilka kwestii związanych z przejazdem na Słonecznej?

– Windy, znowu nie działają. Rozumiem czemu, bo przecież ulewa była. Gdzie to zgłosić? Czy może zostało zgłoszone? W tym momencie wykluczone z dworca są wszystkie osoby z niepełnosprawnościami, rodzice z dziećmi w wózkach itp. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

10 KOMENTARZE

 1. Niemożliweeee……
  ……..one sie nigdzie nie psują !!!!!
  Jak do tego doszło????

  Czy winda lat 6 ruszy dziś na stacji pkp wołmin???
  Riczi – razem::
  – truuuudneee sprawyyyyyyy

 2. A jak coś raz ktoś schrzanił to do końca życia naprawić się nie da. Pociąg bez koła jedzie i zaraz się wykolei? Niech jedzie, my nic nie możemy zrobić. Przewróciło się, niech leży. Sprawa windy dobitnie pokazuje nieudolność Ogrodowej. W sumie dobrze, że to tylko winda. A jakby się nowa jezdnia zapadła na 5 m? Też by się nic nie dało zrobić? Wypadek za wypadkiem i komentarz Ogrodowej: my nic nie możemy zrobić, to nie nasza dziura. Banda nieudaczników, nie znająca się na przepisach, z którą nikt się nie liczy.

 3. A co oni mogą….a patrzymy przecież na najlepszą burmistrz w calym wszechświecie, inicjatorką chyba, czarnych marszów z parasolkam itp , z nagrodami za …za ? Za co? Co to wnioslo dla miasta? Dla niej tak. Moze. Była okazja do ..A Pani pomyliła chyba funkcję, gra tylko na siebie moim zdaniem …niby polityk a nie samorządowiec..nic dla ludzi..oni, ta ekipa podobnie, mogą dzwonek postawić czy zrobić mini coś jak teżunia albo park z 3 lawkami ..i tam grać koncerty dla 6 osób. Ech ..A kasa wydana..Jak dochodzi do konkretów to wtedy to nie oni nic nie mogą bo się nie chce nie umieją wszędzie mają nieprzyjaciół moim zdaniem ..a jakby sie udało to czym by się pochwalić na fb? Fajnych fot nue będzie z imprez na które przyszlo 5 radnych z obowiązku..nic dla ludzi..nic. Niemoc tragedia moim zdaniem. Samozadowolenoe. Nie wiem może ogrodowa przenieśli do ciepłej Kalifornia? Chyba Nie? Do wysokiego zamku? Bardziej. Co ten Wołomin zrobił że nas tak pokarano ta pozytywną ekipa moim zdaniem powtarzam egoistow. Popatrzcie np.na Radzymin porownajcie ..przepaść ..czy to co robi starosta ile kasy załatwił

 4. 5 lat temu o tym pisałem- nie słuchaliście mnie a teraz oczy przecieracie ze zdziwienia.
  Gdzie te mordy co tak wtedy ujadały – że nie mam racji?? Łańcuch za krótki czy kagańca nie zdjęła Pani? Lato jeszcze – buda za ciepła by w niej spać….
  Może szukają haseł- co to jest zintegrowana komunikacja , SKM , i MPZP….
  -590.
  ALE KANAŁ….

 5. Niestety, tam windy psują się bardzo często, schody są wysokie i osobom wracającym z cięższymi zakupami jest naprawdę bardzo trudno wejść na peron. A mamy z wózkami i starsze osoby lub osoby niepełnosprawne nie mają szans na dojście.

 6. Mija tyle lat a mieszkańcy nadal nie mogą pogodzić i przyzwyczaić się do sztucznie podzielonego torami miasta, przejście na Tramwajową a potem Piłsudskiego było od zawsze. Ogromny problem dla starszych ludzi, którzy muszą wędrować do przychodni na Prądzyńskiego, Wileńską czy nawet na pocztę. Masakra trwa nadal.

 7. Żeby coś się zmieniło to trzeba chcieć coś zrobić, a na Ogrodowej panuje od kilku lat marazm. Nic się nie da, nic nie można, a nawet jak ktoś podsunie rozwiązanie to od razu pojawia się tysiąc argumentów, dlaczego tego zrobić nie można. Ten metalowy Misiek ma więcej chęci do działania niż burmistrz. Tak źle w tym mieście jeszcze nie było. Burmistrz i jej świta są beznadziejni. Ważne, żeby się nachapać, a mieszkańcom rzuci się jakiś ochłap w postaci dzwonu czy pokazu fontann. Niech się głupi cieszą.

 8. A czy ktoś wie, dlaczego tunel w Słonecznej nie jest taki jak ten w Wołominie, czy Zielonce? Chodzi mi o wyniesione chodniki nad jezdnię, które powodują, że przejście jest bardziej wypłaszczone, wejście na powierzchnię jest krótsze, mniej strome, chodniki są szersze i bezpieczniejsze, w czasie deszczu, jak stoi woda, piesi mogą przejść, a i żaden samochód nie ochlapie od stóp do głowy. Windy też miałyby krótsze szyby.
  I tu przestroga dla innych miast, m.in Kobyłki. Przypilnujcie, żeby tunel był przyjazny pieszym i rowerzystom, a nie tylko samochodom jak w Słonecznej. Wbrew pozorom to mega ważna sprawa….

 9. Ważne, to jest to , żeby nad uzgodnieniami projektowymi PKP – sie pochylić w odpowiednim czasie i zaakceptować- bądź nie- ich plany przebudowy. Wtedy- jest czas na mądre decyzje- ale on nie trwa wiecznie- o czy już wie Riczi – lovel z pod Wengrowa erudyta i mówca prześfjetny- co te sprawe zawalił osrał olał zapomniał i nie chciał mieć z nią nic do czynienia czego przyczynkiem było powstanie dwóch bublowatych tuneli we wołmińcu dworca jak ze wsi gdzieś przy drodze na Ostrołękę i przejścia – co nim chodzić nie można.
  Czas i myślenie- to co w wołminie zdechło 20 lat temu razem z mandatami do rządzenia trojga wytrawnych przemożnych burmistrzów rodem z filmu klasy „d” jak d…..
  Ale że wybory niebawem- czekam z utęsknieniem na dobrze przysmarzoną cebulkę na wątpliwej jakości kiełbasce i kromeczke ciut czerstwawego chlebuńcia…. a cooo tam- jak zabawa – to zabawa- matka wyciągaj kokakole ze studni !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj