Ile kosztuje nowoczesna strona WWW dla Twojej firmy? Zobacz porady ekspertów!

0

Zasadności powiadania firmowej strony internetowej nie można w żaden sposób podważyć. Dziś bez tego typu wizytówki online próżno liczyć na maksymalizację zysków czy pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych. Zwłaszcza w największych miastach w Polsce, gdzie poziom konkurencji od wielu lat utrzymuje się na wyżynach. Prowadzisz przedsiębiorstwo właśnie w takiej miejscowości i chcesz wiedzieć, ile należy wydać na nowoczesną oraz skuteczną w swoim działaniu stronę internetową? Gwarantujemy. Nie będą to krocie.

Cennik cennikowi nie jest równy. Pomożemy Ci uniknąć popularnych pułapek

Profesjonalne projektowanie stron firmowych jest zabiegiem mocno obciążającym budżet? Wielu przedsiębiorców wychodzi z takiego założenia, chociaż w zdecydowanej większości przypadków jest ono błędne! Jak praktycznie w każdej branży, tak i przy tworzeniu tego typu portali można trafić na kilka popularnych pułapek. Mowa tutaj o mocno zawyżonej cenie za usługi lub wręcz przeciwnie – znacząco obniżonym koszcie projektowania witryny dla przedsiębiorstwa. Aktualnie za najbardziej podstawową wersję wizytówki online nie zapłacisz więcej niż 2000 zł. Zauważalnie bardziej zaawansowane i rozbudowane serwisy to już koszt rzędu od 3000 do 4000 zł. W takich cenach otrzymasz stronę internetową w firmie AFTERWEB. Doświadczeni specjaliści przygotują portal estetyczny, funkcjonalny i gotowy do pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Cena zaproponowana za tworzenie stron internetowych przez specjalistów zawsze powinna być adekwatna do jakości otrzymanej usługi. Przedsiębiorca z miasta Łódź nie może sobie bowiem pozwolić na zapłacenie kroci podwykonawcy, który nie przestrzega podstawowych zasad z zakresu UX, SEO czy chociażby designu. Weryfikując cenę za projektowanie firmowej strony internetowej zwróć też uwagę na szkolenie z obsługi panelu czy gwarancję wsparcia już po zrealizowaniu projektu”.

Źródło: https://afterweb.pl/projektowanie-i-tworzenie-stron-www/lodz/

Za co konkretnie zapłacisz? Zapraszamy za kulisy tworzenia współczesnych stron WWW

Za terminem firmowej strony internetowej na miarę XXI wieku kryje się dużo czynników, które decydują o popularności portalu i jego sprzedażowych możliwościach. Zanim zdecydujesz się na zatrudnienie podwykonawcy, dokładnie przeanalizuj portfolio oraz usługi gwarantowane w ramach konkretnych pakietów na projektowanie stron. Kilka koncepcji graficznych do wyboru należy uznać za absolutny obowiązek w dzisiejszych czasach. Szablon przygotowywanego dla Ciebie portalu ma być przede wszystkim unikalny! W firmie AFTERWEB, już w podstawowej konfiguracji, masz zapewnioną responsywną wersję wizytówki, rozbudowane menu główne czy nawet implementację formularza kontaktowego. Twój potencjalny Klient musi przecież gdzieś pozostawić swoje dane. Tak stworzony portal z całą pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających właścicieli przedsiębiorstw. Spodoba się on także internaucie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj