Konsultacje w sprawie placu trwają

1

Nadal trwają konsultacje dotyczące koncepcji zagospodarowania Placu 3 Maja w Wołominie. O założeniach zwycięskiej koncepcji szczegółowo informowaliśmy już na łamach Wieści, warto jednak przypomnieć, że jednym z zaproponowanych rozwiązań jest czasowe zamknięcie dla ruchu kołowego odcinka ul. Kościelnej oraz stworzenie małego pasażu miejskiego, który jest wprowadzeniem do przestrzeni otwartego placu. Konsultacje z mieszkańcami potrwają jeszcze do 9 grudnia br. Warto zatem wziąć w nich udział i przyczynić się do tego, aby finalny projekt placu najlepiej spełniał różne funkcje i zaspokajał oczekiwania użytkowników. W ramach przedłużonych konsultacji mieszkańcy mogą wypełnić ankietę (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

1 KOMENTARZ

  1. Czy riczi lovel z wengroskiego zadupia i jego mentor – kozioł z cieplarni również będą brali udział w konsultacjach????????
    Bo któryś z nich zatwierdził przespawanie naszych pieniędzy w patelnie i fontanne bezwodną.
    Tak na marginesie- podobna jest w Piasecznie, w centrum, jednak w bocznej uliczce- tyle że ta piaseczyńska wyposarzona została w funkcje działania i fontannienia- niemal zawsze w sezonie letnim.
    Można se tam pojechać i to sprawdzić.
    Rozumiem , że będą konsultacje ,jakaś komisja złożona z architektów i samorządowych silnych mądralińskich głów- która będzie pobierała za swe konsultacyjne obrady o patelni – jakąś poważną dietę- za którą wołmiński tempy wyborca z lubością wywali swój niepotrzebny podatkowy chajs??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj