Nowy budynek rok przed terminem

4

– To niesłychane w tych czasach by w dobie kryzysu i pandemii ukończyć inwestycję rok przed terminem i profesjonalnie ją wyposażyć. Będziemy starali się by w kolejnym czasie stale systematycznie ją doposażać – obiecał starosta powiatu wołomińskiego Adam Lubiak, otwierając w minionym tygodniu nowy budynek Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie. W nowoczesnej przestrzeni zlokalizowane zostało m.in. kilkanaście poradni specjalistycznych, przychodnia POZ oraz zakład rehabilitacji.

Rozbudowa wołomińskiego szpitala wystartowała na przełomie 2020/21 roku. Od tego czasu udało się wybudować dwa docieplone budynki, w tym jeden kompleksowo wyposażony i oddany do użytku. (…)

– Mogę śmiało powiedzieć, że to największy POZ w powiecie. Mamy skompletowany zespół lekarski i pielęgniarski, by móc na najwyższym poziomie udzielać świadczeń zdrowotnych. Rzadko też spotykamy w szpitalu powiatowym tak wiele poradni specjalistycznych – aż 18 – i każda poradnia ma swój gabinet i może pracować od godz. 8.00 do 20.00. Po drugiej stronie specjalistyki znajduje się rehabilitacja, w tym jedyna w powiecie: rehabilitacja kardiologiczna – poinformował zebranych dyrektor Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie Grzegorz Krycki dodając, że świadczenia w ramach tego oddziału przeznaczone są dla osób z dolegliwościami układu sercowo-naczyniowego w tym: po przebytym zawale mięśnia sercowego, plastyce naczyń wieńcowych czy zabiegach kardiochirurgicznych. – Cieszę się, że możemy już rozpocząć przyjmowanie pacjentów Przychodni Specjalistycznej, Zakładu Rehabilitacji i nowo utworzonego POZ w nowoczesnych i dobrze wyposażonych wnętrzach. Wierzę, że także pacjenci będą zadowoleni, szczególnie, że cały czas poszerzamy dla nich ofertę usług medycznych – podsumował dyr. Grzegorz Krycki, oprowadzając gości po nowych pomieszczeniach budynku przychodni. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

4 KOMENTARZE

  1. No i świetnie, wreszcie coś w tym zapyziałym mieście się dzieje. I co wyznawcy Elżbiety? Nie lepiej było wybrać włodarza miasta po linii partyjnej? Mielibyście teraz milionowe inwestycje w mieście, a nie pialibyście z zachwytu nad sralnią dla psów z kolorowankami. Żeby nie było, PiSu nie lubię, ale uważam, że lepiej dla miasta jak dużą kasę na poziomie krajowym dzieli ktoś, kto ma przyjaciół w Wołominie, a nie wrogów. Teraz wasze dzieci i wnuczki będą spłacały długi zaciągnięte przez PiS i nic nie będą z tego miały, będą spłacały inwestycje zrealizowane w innych miastach. Oj, głupi wy głupi.

  2. Ech wiadomo że nie….Jakiej linii, z marszów czarnych parasolek i palenia zniczy pod sądem, to jaka kasa, to przecie trzeba umieć rozsądnie wydawać. I jeszcze ktoś to skontroluje może. A tak.. se la wi..wszyscy _źli.. Wyznawcy i tak poprą. Na fb serduszkami. Co by się nie działo. A może by se senatorom została? Hm? Ile tu głupoty moim zdaniem. Braku czegokolwiek, no może poza tym że „dla siebie” i „trwać” bo kasa duża za nic. A gdzie indziej praca by była dla nich ? Nigdzie. Kolejny mimiparczzki pomnik psa czy miniminitężunia bezsensowna, wśród spalin, zadłużenie na maxa (gdzie te pieniądze poszły??) to właśnie jest to, tej całej pozytywnej ekipy. Sorki, ekipa ma wspólne dobre cele, tu to jakieś „coś” bliżej nieokreślone, na nastawione na siebie, swój zysk.. Moim zdaniem widać to i czuć na każdym kroku, i ci radni… Ech.. A starosta ALubiak zawija te swoje papierki, ma z rządu też kasę, na spokojnie, dla dobra ludzi i tyle.. Drogi, szpital, inne takie.. O i tak to. A Ele lepsza.. Zbudowala kupiła za nasze kase historyczny dzwonek jakże potrzebny wszystkim.. No i czyje na wierzchu???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj