Taxi Senior już działa

5

Taxi dla seniorów zagości na stałe w gminie Wołomin. Z bezpłatnych dowozów mogą korzystać mieszkańcy gminy, którzy ukończyli 80 lat i mają trudności w samodzielnym poruszaniu się komunikacją miejską. Przypomnijmy, że pilotaż projektu Taxi Senior odbywał się od 7 listopada do 15 grudnia 2022 r. Zainteresowanie tego typu przewozami było na tyle duże, że postanowiono wprowadzić to rozwiązanie na stałe. Poniżej prezentujemy zasady dotyczące korzystania z taksówki dla seniorów.

– Z przewozów dwa razy w miesiącu mogą korzystać mieszkańcy gminy Wołomin, którzy ukończyli 80 lat. Jako jeden przejazd określona w regulaminie została podróż z punktu A do punktu B (w tym przypadku powrót uznawany jest jako kolejny przejazd);

– Taksówka kursuje wyłącznie w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach 7:00-20:00 (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

5 KOMENTARZE

  1. W Wołominie trzeba mieć 80 lat żeby skorzystać z taksówki. w sąsiednim mieście 70.
    Taksówkę można wziąć raz w miesiącu w jedną i drugą stronę. W sąsiednim mieście bez ograniczeń.
    Wołomiński projekt jest porażka. Gratulacje dla cwaniaków z ogrodowej.

  2. Ogrodowa rzuciła kiełbasę wyborczą, ale sobie przypomnieli, że kasy nie mają. i wyszła kolejna wydmuszka. W sumie dobrze, że nie 90 plus i nie na trasie z domu do warzywniaka. Jak się nie potrafi kasy zorganizować to się nie robi takich akcji, bo się tylko ośmiesza.

  3. Elu obrażasz inteligencje seniorów. Słyszałaś co ostatnio mówiono o tobie na spotkaniu senioralnym? Twój współpracownik obecny na nim coś ci wspomniał?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj