Za ile zagrali?

4

Podczas ostatniego posiedzenia kobyłkowskiej rady miejskiej dopytywano o to ile wydano pieniędzy na odbywające się nie tak dawno Dni Kobyłki. Radnych interesowały szczególnie rozliczenia dotyczące programu artystycznego.

– Nie ma możliwości udostępniania szczegółowych wydatków poniesionych na organizację Dni Kobyłki w sposób, który by nie naruszał tajemnicy ustawowo chronionej, czyli tajemnicy przedsiębiorstwa. Możemy udostępnić kwoty zbiorowo. Dni Miasta Kobyłki kosztowały 369 tys. 250 zł, z czego 36 tys. 900 zł było zapłacone w zeszłym roku, 164 tys. to część artystyczna (koncerty animacje itp.), natomiast kwota 205 tys. to część techniczno – organizacyjna. Kwota pozyskana na dni miasta to około 60 tys. zł – wyjaśniła skarbnik Beata Kotulska.

Dla radnych niezrozumiała jednak była decyzja o tym, że nie można udostępnić szczegółowego podziału kwot, na które składają się chociażby gaże artystów.

– To jest z naszych środków. Można by było zebrać dwóch czy trzech artystów i podać kwotę za jaką oni u nas wystąpili. Jeśli zaś chodzi o część techniczną, to nie widzę jakiejś tajemnicy, bo można to rozbić na poszczególne punkty. Poprosiłbym o przedstawienie takich informacji w formie tabelarycznej – zasugerował radny Bartłomiej Jabłoński. (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

4 KOMENTARZE

  1. Jabłoński niech odpowie na moje pytanie które mu zadałem 🙂 Czekam już 7 miesięcy a ten mój radny sąsiad za każdym razem unika tematu. Panie Jabłoński w końcu zapytam publicznie i będzie wstyd 🙂

  2. 400 tys.zł to w tych czasach za taką imprezę to nie jest duża suma ,gawiedż miała trochę zabawy a to jest istotne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj