Burmistrz negocjuje z deweloperami

1

– Z dużymi sukcesami negocjuję porozumienia drogowe przy dużych inwestycjach. Dzięki takim porozumieniom bez udziału środków gminy powstała np. ul. Logistyczna w Ciemnem czy droga od węzła Wola Rasztowska do Żabki w Emilianowie. W ciągu ostatnich 2 tygodni z sukcesem zamknąłem negocjacje 4 umów drogowych dla mniejszych inwestycji mieszkaniowych, ale bardzo ważnych dla mieszkańców – zapowiedział Krzysztof Chaciński, burmistrz Radzymina.

Dzięki nowym umowom gmina otrzyma niecały milion złotych, które pokryją prawie 90% kosztów budowy nakładek asfaltowych ulic: Kwiatów Polskich, Kwitnąca, przedłużenie Marszała i ul. Długa w  Ciemnem.

Jak przyznał burmistrz, nie wszystkie rozmowy z inwestorami są aż tak skuteczne. Podając przykład ulicy Modrej w Radzyminie Krzysztof Chaciński poinformował, że „niestety deweloper wypiął się na tą inwestycję. Na ten moment nie ma jej w budżecie i nie jest przewidziana do realizacji.”

Jak dodał, kupując mieszkanie przy danej ulicy przyszły właściciel widzi jaki jest stan drogi, prowadzącej do jego osiedla. (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

1 KOMENTARZ

  1. A czy do miniminitężuni w Wołomińcu też drogi i chodniki wyremontują? Toć to tak ważne dla miasta inwestycyje….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj