Zutylizują swoje odpady

4

W środę 30 sierpnia na zaproszenie starosty Adama Lubiaka w Starostwie Powiatowym w Wołominie odbyło się spotkanie poświęcone utylizacji porzuconych odpadów zgromadzonych na terenie gminy Poświętne.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. Wiesław Czechowski – II zastępca Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, Rafał Mendlik – p.o. prezesa zarządu, ZCh Nitro-Chem, Marek Szałwia – zastępca wójta Gminy Poświętne, komendant KPP Policji w Wołominie Inspektor Marek Ujazda, komendant PSP w Wołominie st. bryg. Wiesław Drosio, naczelnicy Wydziału Ochrony Środowiska i Zarządzania Kryzysowego Starostwa.

– Za nami bardzo dobra, merytoryczna dyskusja, której celem było wypracowanie planu wspólnych działań (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

4 KOMENTARZE

  1. Lubiak – Pisowcu kiedy na rejestracji pojazdów wróci płatnosc gotówka, bo likwidacja kasy wydaje się niezgodna z prawem , sprzeczna z konstytucja, bo złoty jest ciagle w obiegu, kiedy powróca krzesła i stoliki , bo petenci musza podpierac sciany, ja wejdzie tu putin to moze na sali pojawia sie poduszki i bedzie mozna usiasc po turecku

  2. Nie o odpadach, choć jakby w temacie
    Dlaczego pani Elżbieta wraz ze swoją paka nie chce żeby dzieci w Wołominie dostały darmowe laptopy ? „Umowy dotyczące przekazania laptopów dla czwartoklasistów w regionach, w których wybrano już wykonawcę, zostały przekazane do organów prowadzących szkoły już w sierpniu. „Wiele z nich nie odesłało do COAR uzupełnionych i podpisanych umów, dlatego w tych placówkach dzieci nie otrzymały jeszcze laptopów. „ tu jest gmina wołomin, na tej liście . Znów durny beznadziejny ostracyzm żeby dzieci nue dostały kompów a dostaną jak by PO wygrało ??? Ze to od nich ? A teraz to nie, bo PiS… co po dało .. wyższy wiek emerytalny i podwyżki emerytur po 3 zł ..,!Co to za myślenie ? Weź se pani szanowna parasolke czarna i świeczkę i se zapal w obronie . A może to zemsta ze na żadne listy nie wzięli , poznali sie a taka ojej, mistrzyni . Szlag mnie trafia . Co to za włodarze. Zabrać im 90 % pensji to może otrzeźwieją ? Choć niektórzy. A gdzie rada gminy ? Dlaczego dzieci nue mogą otrzymać za darmo laptopów ? Bo co ? Inne dostają. Tysiące czwartoklastow. Wołomin zawsze gorszy . Ech

  3. Dostawcy czekają na znak, mogą przekazać sprzęt w każdej chwili. Nie rozumiem, dlaczego samorządy zwlekają z przygotowaniem i odesłaniem dokumentów, wstrzymując dostawy” – podkreśla minister cyfryzacji Janusz Cieszyński.
    Może Wieści by się tym zajęły ??? Temat jak znalazł

  4. Echu, daj spokój z konkretami. Tu nie chodzi o laptopy dla dzieci czy bezpieczeństwo mieszkańców. Trzeba sobie fotkę cyknąć na potańcówce dla pracowników urzędu. Widziałeś gdzieś takie cuda? Wyobraź sobie takiego Micosofta albo Amazona, który dla swoich pracowników robi potańcówkę w środku miasta za kasę mieszkańców tego miasta. Cyka sobie fotki i na fb wrzuca. Wywołałoby to oburzenie? A patrz, w Wołominie nie wywołuje. Tu ludzie mają tak wyprane mózgi, że chętniej sfinansują imprezę dla urzędu niż będą walczyć o laptopy dla swoich dzieci. A jeszcze potem jedna Grażynka z drugą Tereską powiedzą, że świetnie się pani na tej fotce uśmiechała, brawo pani burmistrz, tak trzymać, sfinansuję pani z emerytury więcej takich sesji fotograficznych i imprez. A ja się kiedyś głupi dziwiłem, że seniorzy Rydzykowi emerytury oddają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj