Chcieli to mają

11

Mieszkańcy wsi Czubajowizna w gminie Poświętne zwrócili się do wójta z pismem, w którym poprosili go o zamontowanie w ich miejscowości zdroju wody pitnej. Ten co prawda przychylił się do ich prośby, ale zdrój zainstalował w Poświętnem.

 „My niżej podpisani mieszkańcy wsi Czubajowizna, na podstawie kpa 241, wnosimy o umożliwienie czerpania wody pitnej z hydrantu znajdującego się we wsi Czubajowizna przy skrzyżowaniu dróg obok krzyża. Wniosek uzasadniamy tym, że w studniach z których korzystamy, woda nie nadaje się do picia, jest śmierdząca. Występuje też niewystarczający zasób wody. W związku z tym, że dostarczenie wody pitnej należy do zadań gminy wnosimy jw. oczekujemy na bezzwłoczne rozpatrzenie wniosku i wdrożenie działań ze strony wójta.” – napisali w październiku br. mieszkańcy Czubajowizny we wniosku skierowanym do włodarzy gminy. Zdrój został więc zamontowany, ale nie w Czubajowiźnie tylko (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

11 KOMENTARZE

  1. Redakcja wieści nawet nie próbuje zachować pozorów obiektywizmu dziennikarskiego. Gdyby zwróciła się z pytaniem do urzędu, wiedziałaby że gmina za kilka tygodni rozpocznie inwestycję polegającą na zwodociągowaniu całej Czubajowizny i Nadbieli dzięki 5.000.000 zł pozyskanych na ten cel z PROW 2014-2020.

    • Ty Rysiek jak tak piszesz o obiektywizmie to napisz obiektywnie jak można zacząć inwestycje jak przetargu jeszcze nie ma ogłoszonego.

  2. Zamówienie w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy Pzp) – termin składania ofert 14 dni dla robót budowlanych. Obiektywnie w kilka tygodni jak najbardziej można.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj