Pierwsze uwagi do głośnego planu

7

Od początku towarzyszymy mieszkańcom Dąbrówki w głośnej sprawie zakupu kilkunastu działek przez przedsiębiorcę zajmującego się przetwarzaniem odpadów i wycinki drzew na tym obszarze. Poprzez protesty lokalnej społeczności (głównie z m. Ludwinów) rada gminy zdecydowała się na zamianę planu zagospodarowania dla tamtejszego obszaru, szczególnie po to by usunąć z niego obowiązujące zapisy o możliwości składowania w tym miejscu odpadów. 

Jak dowiedziały się Wieści, składanie uwag i wniosków do planu zakończy się w listopadzie. Do tej pory skorzystał z tego prawa jedynie inwestor, który wnioskuje by na jego działkach dopuścić budowę m.in.: (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści i w ekiosku.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

7 KOMENTARZE

 1. Oczywiście uważam, że gmina powinna sie zgodzić na inwestycje składowiska. To fenomenalny wprost pomysł dzięki któremu gmina zyska bajońskie wkwoty od inwestora.
  – BAJOŃSKIE !!!
  Co tam śmiecie: bedzie można nakładke na 100 metrach zrobić może jakiś rausz na wybory- kiełba cebula i bułka chleba… ławeczke… księdzu rynny…kupa szmalcu !

  Inwestor prężnie będzie działał, podpisywał kontrakty na zwózke najpodlejszych śmieci mas płynów – których nawet Salwador u siebie nie chce – a kasa gminy będzie szybko puchła a po 4 latach działki wraz z zawartościa zostaną sprzedana za 500złoty bezdomnemu który po wyjściu od notariusza – zejdzie na udar.
  I tu- gmina dostanie prezent w postaci działeczek co cna zaplutych zniszczonych zatrutych i pełnych mauzerów z szitem o którym Bogu jedynemu sie nie śni.
  I powtórzy sie to co we wołmińcu- że utylizacja tych śmieci pochłonie 43 budżety roczne gminy na które zostanie zaciągnięty kredyt w bocianie.

  Oto przykład jak samorządowcy jawnie i z premedytacją walą se w stope. Ciekawe- za ile zdecydowali sie na taki strał.
  Bedzie analogia jak we wołmińcu z działką przy torach. A później zaplują wszystkie kamery- że nie ja….

 2. I to samo chcą zrobić w Zagościńcu…bandyci!!!! Budżet gminy pada, zadłużenie rośnie, nie ma z czego spłacać, a tu kolejna kadencja się śni. Z czegoś trzeba będzie kasę brać.

 3. W rozszerzonej relacji ze spotkania w Woli Rasztowskiej 30.06.2023 na terenie Radiostacji znajdziecie odpowiedzi na tematy śmieciowe, inwestycyjne i nie tylko.
  Kto był gospodarzem, a kto gośćmi tej integracji towarzystwa wzajemnej adoracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj