Parking w Lipinkach

2

Gmina Wołomin chwali się budową parkingu typu „Parkuj i Jedź” przy stacji PKP Zagościniec w Lipinkach. W ramach tej inwestycji przewidziano 73 miejsca parkingowe, 25 miejsc dla rowerów oraz stację ładowania pojazdów elektrycznych. Przypomnijmy, że przygotowania do budowy w Lipinkach trwały już od dawna, a koncepcja parkingu została przyjęta w 2018 r. W międzyczasie niestety okazało się, że Gmina utraciła dofinansowanie na to zadanie. (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

2 KOMENTARZE

  1. 73 miejsca parkingowe po 8m kw na miejsce + 100 m kw na wjazd pomnożone po 350 ( kostka + ułożenie ) to daje kwote 35584 zł podzielone przez 6 lat daje niecałe 6000 zł przeznaczane co roku na tworzenie tej MEGA INWESTYCJI.
    Nie no….. byle bezdomny ze złomu uzbieranego przez lata zrobiłby to szybciej.
    Rzeczywiście…. szumna inwestycja na miare tej gminy… 40 000zł …. żenada!!!
    Co z internetem dla sołectw za 3000 000 zł który został podpisany kilka lat temu pieniądze zostały rozparcelowane na inwestycje inwestycja odebrana a internetu wsie – nie mają????
    Macie porównanie 40 000 – przez 6 lat i 3000 000- wydane w sekunde. Gdze to jest???

  2. Problem Lipinek, Zagościńca i pewnie większości gminy jest taki, że burmistrz i radni zrobili sobie prywatny folwark za kasę mieszkańców. Wyhaczyli wyborców, którymi da się manipulować i mogą robić co chcą. I niestety takich „inwestycji” na miarę ich możliwości będzie coraz więcej. W takim układzie władza nic nie musi robić, może równie dobrze kupić po cukierku każdemu mieszkańcowi przed następnymi wyborami i też będą się cieszyć. Taki PiS, tylko dla naprawdę ubogich intelektualnie. Taki jest elektorat obecnej burmistrz plus ci, których władza przekupiła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj