Wielka Majówka na Farmie Iluzji. Ponad tydzień rodzinnej zabawy w najbardziej popularnym parku tematycznym na Mazowszu.

0

Już 27 kwietnia Farma Iluzji rusza z Wielką Majówką, która potrwa aż do 5 maja. To ponad tydzień zabawy dla całej rodziny. Każdego dnia zaplanowano nowe, wyjątkowe wydarzenia. Na gości czeka Wielkie Grillowanie z darmowymi kiełbaskami, koncert grupy Spoko Loko, Pokaz Trójmagiczny, Balonowe Show i wiele innych. A to wszystko w cenie zeszłorocznych biletów.

Poznajcie Farmę Iluzji

Farma Iluzji to ponad 70 różnorodnych atrakcji na terenie 6 hektarów. To także pierwszy w Polsce tematyczny park rozrywki osadzony w świecie iluzji. Park znajduje się w otoczeniu malowniczych lasów w miejscowości Mościska w gminie Trojanów, w odległości około 80 kilometrów od Warszawy, Lublina, Radomia i Siedlec. Farma Iluzji to park rodzinny. Każdy więc znajdzie tu coś dla siebie – od kolejki Wesołe Kaczuszki dla najmłodszych po Grobowiec Faraona dla starszych.

Ponad tydzień rodzinnej zabawy

Majówka na Farmie Iluzji będzie dużym wydarzeniem. Na każdy dzień majówki przygotowaliśmy coś wyjątkowego – mówi Marcin Wagner, prezes parku.

Majówka na Farmie Iluzji rozpoczyna się już w sobotę 27 kwietnia. Tego dnia odbędzie się Wielkie Grillowanie, w ramach którego 500 pierwszych odwiedzających otrzyma darmową kiełbaskę. Przez kolejne dni na gości czeka moc atrakcji: w niedzielę 28 kwietnia na scenie wystąpi grupa Spoko Loko z takimi przebojami jak Tańce Połamańce i Ciała Kształt. Farmę Iluzji odwiedzi także popularna bohaterka bajek Kicia Kocia oraz maskotka Kubuś. Nie zabraknie też uwielbianej Piana Party, Balonowego Show Patrycji Lipińskiej oraz malowania na folii. Przez całą majówkę codziennie będzie można obejrzeć występy iluzjonistów na żywo. Wystąpią Damian Spętany, Kacper Mysiorek, Konrad Modzelewski oraz Maciej Pęda. Dodatkową atrakcją będą animacje i pokazy tematyczne dla dzieci: zabawy z maskotką Farmusiem, show pirackie, mini disco i wiele innych! Warto zaznaczyć, że goście skorzystają ze wszystkich atrakcji w cenie zeszłorocznych biletów – Farma Iluzji bowiem jako jeden z nielicznych parków rozrywki nie podniosła cen.

Nowości sezonu

Majówka to idealny moment na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu w takim miejscu jak Farma Iluzji. To też dobra okazja, by zapoznać się z nowościami, które park oferuje w tym roku. To między innymi Smocza Przystań z największą w Polsce poduchą wodną oraz atrakcje związane z iluzją: Zagubiony Wymiar i Multiplikator. Prawdziwa gratka czeka też fanów świata Harry’ego Pottera. Farma Iluzji otwiera nowy punkt gastronomiczny – Wyjącą Chatę, w której można zjeść Paluchy Trolla lub uraczyć się magicznymi Eliksirami. W majówkę pojawi się także wielka nowość, czyli Pokaz Trójmagiczny.

– Moi Drodzy! Zapraszam Was na Farmę Iluzji, ponieważ w tym sezonie na naszej scenie pojawi się całkowicie nowe show inspirowane światem Harry’ego Pottera, czyli Pokaz Trójmagiczny! Nie może Was zabraknąć – mówi iluzjonista Kacper Mysiorek, który zaprezentuje premierowy pokaz.

Informacje praktyczne

Wielka majówka na Farmie Iluzji będzie trwać ponad tydzień. Wydarzenie rozpoczyna się już 27 kwietnia i będzie trwać aż do 5 maja. W tym czasie park będzie otwarty w godzinach 11:00-19:00. W cenie biletu wstępu goście mają do dyspozycji wszystkie atrakcje parku otwarte w danym dniu bez limitu, włącznie ze specjalnymi wydarzeniami, występami magików i animacjami. Farma Iluzji posiada rozbudowaną sieć punktów gastronomicznych, a także miejsca, w których można zjeść własny prowiant. Przed parkiem znajduje się także duży, darmowy parking.

Bilety do kupienia w kasach parku lub przez stronę internetową: https://farmailuzji.pl/kup-bilet/

Więcej szczegółów dostępnych na stronie: https://www.facebook.com/events/1719421475253317/?ref=newsfeed

Dane kontaktowe:

Adres: FARMA ILUZJI, Mościska 9, 08-455 Trojanów

Strona www: farmailuzji.pl

Facebook: Farma Iluzji

Instagram: Farma Iluzji

Mail: biuro@farmailuzji.pl grupy@farmailuzji.pl

Telefon: 25 753 40 20 lub 537 048 534

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj