Bezpieczeństwo w niepewnych czasach

0

Mennica Metale z Radzymina jest najstarszą rafinerią metali szlachetnych w Polsce i jednym z dwóch najstarszych producentów wyrobów ze złota, srebra, platyny oraz palladu. Jej oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych, którzy poszukują możliwości inwestowania gwarantującego pewny zysk w niepewnych czasach.

Mennica Metale jest jedynym w kraju producentem wyrobów z metali szlachetnych o przeznaczeniu przemysłowym, ale ma również bogatą ofertę skierowaną do osób prywatnych. Firma zainwestowała znaczne środki w odpowiedniej jakości wyposażenie, dzięki czemu zarówno produkuje sztaby ze srebra i złota jak również prowadzi skup metali szlachetnych. Co warto podkreślić – wszystkie procesy produkcyjne są prowadzone w sposób bezpieczny dla środowiska. W swoim asortymencie Mennica posiada również złote, srebrne i platynowe monety oraz sztabki najlepszych światowych producentów. Z pełną ofertą Mennicy można się zapoznać pod adresem – sklep.mennicametale.com.pl

Dodatkowo, jeżeli sobie tego życzysz, metale szlachetne mogą być przechowywane w skarbcu w Mennicy.

Kontakt

Mennica-Metale

ul. Weteranów 157 Radzymin

tel. 22 763 99 01

biuro@mennicametale.com.pl

sklep.mennicametale.com.pl

– Chcemy być blisko naszej lokalnej społeczności – mówi Tomasz Kulikowski (Dyrektor Zarządzający Mennicy Metale) – dlatego w ramach naszej działalności skupujemy na miejscu, w Radzyminie, między innymi złoto, srebro, a także platynę. Właściwie w każdej postaci. Jeżeli więc posiadacie Państwo jakieś niepotrzebne, uszkodzone wyroby z metali szlachetnych (stara, uszkodzona biżuteria, stare monety lub inne przedmioty z metali szlachetnych) to zapraszamy do nas. Możemy je odkupić za gotówkę. Możemy też wymienić na sztabki złota lub srebra produkcji Mennicy Metale lub innych, najlepszych światowych producentów.

– Innymi słowy – dopowiada Piotr Makowski (Dyrektor Handlowy Mennicy Metale) – coś co jest niepotrzebne, może być zamienione  w najczystsze złoto i srebro. Mennica Metale produkuje sztabki o czystości 4N czyli 999,9. Oznacza to najwyższą możliwą czystość metalu. Dla przykładu złota biżuteria występuje zwykle w próbie 333 albo 585. Sztabki Mennicy Metale mają zaś próbę 999,9!

– Co ważne, cała operacja (skupu lub sprzedaży) odbędzie się miło i dyskretnie. Z daleka od ciekawskich spojrzeń – dodaje Tomasz Kulikowski – W dokładnie taki sam, dyskretny sposób możecie Państwo zabezpieczyć swoje oszczędności – kupując sztabki srebra i złota, albo okolicznościowe monety (na urodziny, na chrzest, na Pierwszą Komunie Świętą czy na ślub). Są to skarby o nieprzemijającej wartości. Jeżeli zaś obawiacie się o ich bezpieczeństwo to możemy je przechować w skarbcu Mennicy Metale.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj