Burmistrz wycofuje się ze swojej decyzji

0

„W piątek, 12 czerwca, opublikowałem informacje dotyczące wyników postępowań konkursowych na stanowiska dyrektorów w szkołach, Centrum Usług Wspólnych (CUW) oraz w nowo powstającym żłobku nr 1 w Markach. Po upublicznieniu tych danych, zarówno w przestrzeni publicznej (w komentarzach), jak i w informacjach kierowanych bezpośrednio do mnie pojawiły się liczne sygnały dotyczące przeszłości zawodowej osoby wybranej na stanowisko dyrektora żłobka. Jako Burmistrz Miasta Marki nie posiadam formalnych narzędzi, aby jednoznacznie zweryfikować, potwierdzić lub zaprzeczyć tym doniesieniom. Staję jednak na stanowisku, że nowa placówka, która docelowo ma otoczyć opieką najmłodszych mieszkańców naszego miasta, nie może rozpoczynać działalności w atmosferze jakichkolwiek kontrowersji, niejasności czy wątpliwości natury formalno-wizerunkowej. W związku z powyższym podjąłem decyzję o niepodpisywaniu umowy o pracę z osobą, która wygrała wyżej wymieniony konkurs. Jednocześnie informuję, że postępowanie konkursowe na stanowisko dyrektora żłobka nr 1 w Markach zostanie ogłoszone ponownie” – zdecydował kilka dni temu burmistrz Marek Jacek Orych.

Dyrektorem nowego żłobka z oddziałami przedszkolnymi przy ul. Zygmuntowskiej miała zostać osoba (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści.

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj