P I L N E !!! - z ostatniej chwili

Petycja ws. przywrócenia do pracy dr Andrzeja Majkowskiego

Petycja ws. przywrócenia do pracy dr Andrzeja Majkowskiego

Petycja ws. przywrócenia do pracy dr Andrzeja Majkowskiego

Na stronie petycjeonline.com (https://www.petycjeonline.com/przywrocenie_dr_andrzeja_majkowskiego_do_pracy_w_miejskim_orodku_zdrowia_w_zielonce#sign) można podpisać się pod apelem do władz przychodni w Zielonce o przywrócenie do pracy dr Andrzeja Majkowskiego. Oto treść petycji:

„My niżej podpisani mieszkańcy Zielonki oraz osoby korzystające z usług Miejskiego Ośrodka Zdrowia w Zielonce zwracamy się z uprzejmą prośbą o pilną zmianę decyzji w sprawie rozwiązania umowy między Miejskim Ośrodkiem Zdrowia w Zielonce a pediatrą, doktorem Andrzejem Majkowskim.  (…)”

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(16) Comments

 1. luk

  Ten lekarz to jakas smieszna parodia to koniowal leczacy jak znachor stosujacy homeopatie i smalec na plecy przy anginie i 40 stopniowej goraczce juz 200 lat temu wiedziano o pediatrii i internie wiecej niz on dzis, lekarz ktory protestuje przeciw szczepieniom i zleca ehinace na wszystko ludzie - chyba cos tu nie tak. wystarczy poczytac w sieci tam wszystko jest.

  1. patryk

   no i? jaki masz z tym problem? dzwoniąc do przychodni, umawiając się do lekarza, to TY a nie nikt inny podajesz nazwisko lekarza do którego chcesz się umówić. Nie masz ochoty iść do niego, spoko, Twój wybór. Ktoś ma ochotę do niego się zapisać, i wiesz co wtedy? zaskoczę Cię- też spoko. To jest wybór TEJ osoby. W żaden sposób nie wpływa on na Ciebie, więc ?

   1. Elle

    Chyba jest problem, bo każdy ma prawo wypowiedzieć się i ostrzec innych przed cokolwiek nawiedzonym lekarzem. Arogancja wypowiedzi jest ogromna - chyba nieadekwatna do sytuacji.

   2. patryk

    a na czym powiedz mi prosze, polega jej arogancja? co do wypowiedzi,i ostrzeganiu przed lekarzem. Kazdy ma do tego prawo. Jednakze moje doswiadczenia sa zgola inne niz luk-a, dlatego tez o nich pisze. to ze calkowicie odmienne od niego, nie jest chyba problemem?

 2. patryk

  Chodzę z synem do tego lekarza od prawie 6 lat. Wbrew temu co pisze luk, lekarz ten: - zajmował się szczepieniem mojego syna, zarówno obowiązkowym jak i dodatkowym - przypisywał antybiotyki - przypisywał steryd To by było tyle jeśli chodzi o jego szarlatanerię. Elle, powtarzam, masz prawo wyboru. Samodzielnie wybierasz do kogo idziesz, a do kogo nie. To co bardzo mnie drażni, to to że próbuje mi się ograniczyć wybór. Nie wiem czy macie świadomość, że jest to jeden z najbardziej obleganych pediatrów, i wielu pacjentów przeniosło się do przychodni w Zielonce za nim kiedy odchodził z Wołomina, Zastanówmy się czemu?

  1. Elle

   Chwal Boga podskakując, jeśli ten nibylekarz wydał recepty na leki, których twoje dziecko potrzebowało. Mojemu dziecku nie zechciał uprzejmie zmienić antybiotyku, zaordynowanego przez lekarza z tytułem naukowym, byłego ordynatora w jednym z warszawskich szpitali. I było to przy okazji zapalenia oskrzeli, którego nie słyszał, chociaż dzień wcześniej inny lekarz usłyszał. Ot, taki to lekarz, albo mu się uda, albo nie. Nie polecam tego lekarza i tyle.

   1. patryk

    kto chce, niech chodzi do niego, kto nie, również jego decyzja. niech decydują pacjenci

   2. Elle

    Jeśli wypowiedź zaczyna się od "no i?!", to jest przejawem chamstwa najczystszej próby i arogancji. Ta mocno przeceniona dydaktyka o możliwości wyboru lekarza jest żenująca, ale czego oczekiwać od mówcy, prawie oratora, zaczynającego wypowiedź od "no i", Niektórych powinno się pozbawiać praw rodzicielskich, bo patologia jest dziedziczna, a dzieci po prostu szkoda na nią skazywać.

   3. patryk

    skoro "no i" jest "przejawem chamstwa najczystszej próby i arogancji", pozostaje mi zastanowić się, jak należy zwracać się przy szanownej Pani, aby jej jakże wysublimowane ucho, czy też w tym przypadku nie poczuło się urażone, czy wręcz zniesmaczone otaczającą ją patologią. Ciężkie jest to zadanie, umysł mój niestety niezbyt lotny zbyt obciążający by móc unieść zasłonę niewiedzy. A mówiąc całkowicie serio, poza tym że usłyszałem od Ciebie jakieś nic nie znaczące inwektywy o arogancji, inne nic nie znaczące słowa, argumenty poproszę, dlaczegóż w Twojej opinie tak się mylę. Bo czyż nie o to chodzi, aby przedstawić swoje zadanie, a nie tylko skrytykować? nie bo nie i foszek? ;)

 3. iiwo

  „My niżej podpisani mieszkańcy Zielonki oraz osoby korzystające z usług Miejskiego Ośrodka Zdrowia w Zielonce zwracamy się z uprzejmą prośbą o pilną zmianę decyzji w sprawie rozwiązania umowy między Miejskim Ośrodkiem Zdrowia w Zielonce a pediatrą, doktorem Andrzejem Majkowskim. - jeden przeciwko mieszkańcom.

 4. luk

  Jednak jest spore gro osob ktore negatywnie odnosza sie do osoby tego lekarza i do tego jak leczyl nigdy w zyciu nie slyszalem zeby byl jakims wybitnym pediatra do ktorego ustawiaja sie dantejskie kolejki mam dwoje dzieci lecze sie w multi medice i jest tam 3 pediatrow do ktorych naprawde ciezko sie ustawic nawet prywatnie czasem a jesli chodzi o opinie o nich to kieruje do netu dla mnie to specjalisci na bardzo wysokim poziomie z wiedza i odpowiednim podejsciem do pacjenta jak i rodzica a tych pseudo lekarzy z osrodka na mickiewicza to ehh.. bylem tam rok zapisany bo dluzej ich niekompetencji nie znioslem powinni usunąć ich juz dawno zreszta ten osrodek to przechowalnia takich talentow wybitnych jak ten pan doktor.

 5. korneliusz

  A czy pan doktor wycofał już swoje podanie o rozwiązanie umowy? A czy ktoś w ogóle zapytał pana doktora czy chce dalej pracować w tej przychodni?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *