Mały mostek – wielkie zamieszanie

1

Temat przebudowy mostu na rzece Czarna (DW 635) wciąż wywołuje emocje, na co wskazują listy i telefony od naszych Czytelników. Powód? W ostatnich dniach z placu budowy zniknęli robotnicy…

„Czy mogą się Państwo zainteresować budową mostu w Czarnej, a dokładnie tempem posuwających się prac, a raczej jego brakiem. Firma, która most zburzyła podobno tak pracuje jak jej inwestor płaci. Mieszkańcy i wszyscy inni, którzy korzystali do tej pory z mostu mają tego dość. Ponoć prace mają zakończyć się 15 grudnia, a więc 7 miesięcy po rozpoczęciu budowy!” – to tylko jeden głos w tej sprawie, jaki odebraliśmy w ostatnim czasie.
Sprawdziliśmy. W minionym tygodniu faktycznie prace w Czarnej przerwano, a robotnicy zniknęli. Zaniepokojeni, o powody przestoju zapytaliśmy Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, który zlecił wykonanie tej ponad dwumilionowej inwestycji firmie z Mińska. W odpowiedzi czytamy: „Drogowcy na budowie pojawią się ponownie po weekendzie. Wykonawca czeka na zbrojenia, które zostaną dostarczone w przyszłym tygodniu. To jest powodem braku prac na moście od poniedziałku. Termin grudniowy zakończenia inwestycji w żaden sposób nie jest zagrożony” – uspokaja Monika Burdon, rzecznik MZDW.

Inną sprawą, która niepokoi zwłaszcza kierowców, są utrudnienia w dojeździe do i z Radzymina. (…)

Więcej na łamach Wieści

1 KOMENTARZ

  1. Został zrobiony byle jaki objazd, nawet go nie ubito. po prostu jeździ się jak po torowisku, a pracownicy zamiast przejechać walcem w tą i z powrotem, to (czekają) na zbrojenie i po prostu zeszli z budowy. To jest kary godne, żeby w tych czasach jeździć tak zorganizowanym objazdem. Najpierw po deszczu było błoto nie do przejechania, a teraz po wysypaniu tłuczniem niby utwardzeniu zrobiło się okropnie „WYBOJOWO I WYSKOKOWO”. PYTAM SIĘ JESZCZE RAZ. CZY NA PRAWDĘ TAK TRUDNO JEST UBIĆ TEN TŁUCZEŃ ????? CZY FIRMA BUDUJĄCA MOST NIE JEST ODPOWIEDZIALNA ZA ZORGANIZOWANIE ODPOWIEDNIEGO OBJAZDU. WYBORCY.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj