Co słychać na budowie Galerii Wołomin?

0

Na otwarcie pierwszej w Wołominie Galerii Handlowej, które zaplanowano na wczesną jesień czekają nie tylko okoliczni mieszkańcy, ale także właściciele firm i tzw. sieciówek. Obecnie obiekt wynajęty jest już w 90 proc. Jak wyglądają postępy na budowie i wśród jakich marek będziemy mogli buszować podczas wrześniowego otwarcia?

– Zakończyliśmy prace związane z budową głównej konstrukcji obiektu, osiągnięty został stan surowy zamknięty, a poziom komercjalizacji obiektu wynosi na kilka miesięcy przed otwarciem 90 proc., co niewątpliwie już w tej chwili jest gwarantem sukcesu Galerii Wołomin – mówi Tomasz Górski, Retail Asset Manager Rockcastle Polska. – Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. W chwili obecnej jesteśmy gotowi na przekazywanie powierzchni najemcom do prac wykończeniowych. Już w marcu przekazany został lokal kluczowego najemcy galerii tj. Carrefoura – zaznacza Tomasz Górski

Aktualnie na  placu budowy pracuje około 300 osób reprezentujących generalnego wykonawcę oraz 39 firm podwykonawczych. Zakończono prace związane z konstrukcją budynku, zaawansowana jest budowa parkingów zewnętrznych. Trwają prace w obrębie widowni kina. Kolejnym etapem inwestycji będzie wykańczanie lokali najemców – jeszcze w czerwcu zostaną przekazane lokale dla sieci fitness Zdrofit, Martes Sport, Reserved, House, Cropp, Smyk i Empik. (…)

Więcej na łamach Wieści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj