Zobacz film z sobotniego wydarzenia pod SKOK Wołomin!

Zobacz film z sobotniego wydarzenia pod SKOK Wołomin!

 

Film z sobotniego wydarzenia pod SKOK Wołomin!

(13) Comments

 1. Wołominiak

  Dlaczego o tej sprawie jest w mediach tak cicho? Przecież tą afera syndyka, urzędników KNF-U i BFG biorąc pod uwagę skalę wyprowadzenia pieniędzy bije na łeb ten cyrk posłów w Sejmie!

 2. kogel-mogel

  Na nagraniu głównie starsi ludzie.. Tak zarabia się w tym kraju - na krzywdzie najsłabszych! Żadnych odpowiedzialnych, żadnych winnych a syndyk ma wolną rękę .

  1. SN

   Syndyk nie ma wolnej ręki, działa pod nadzorem sędziego-komisarza. Ciekawa jestem, co pokaże syndyk w SK Banku, w końcu to nie kto inny, ale właśnie on zapisał się w historii polskich upadłości najwyższym wynagrodzeniem. Będzie się działo?

 3. Wołominiak

  z tego co słychać będzie emisja na Polsacie w "Interwencji" ŚRODA 16:15 Ciekawe czy w końcu zainteresuje się tą sprawą nasze Państwo. SKOK Wołomin, SK Bank to są afery większe niż AMBERGOLD!!!!

   1. re Zbigniew

    Nic nie wiesz i piszesz GŁUPOTY. Właśnie w aferach SKOK Wołomin i SK Bank są olbrzymie powiązania, łącznie z wysoko postawionymi urzędnikami państwowymi, sędziami i ...służbami specjalnymi. Zobacz co robią syndyk i sędzia-komisarz. Oni łamią prawo, a NIKT tego nie chce zobaczyć, mimo, iż np. PiS jest w dużym konflikcie w szeroko pojętą "elytą" sędziów. Dlaczego nic w tym kierunku nie robi? Afera Amber Gold jest dla ludu. To igrzyska... Jeszcze tego nie rozumiecie?

 4. zw

  Obecna władza ma szansę pokazać, że ma czyste ręce, rozwiązując tę aferę. A czy tak się stanie? Śmiem wątpić. Umoczeni są w tym politycy z każdej opcji. To jedno, co ich łączy. Wspólne złodziejstwo na wielką skalę. Idę o zakład, że Ziobro o ile w ogóle się tym zainteresuje, to będzie robił wszystko, żeby niczego nie wyjaśnić.

 5. jagusia

  Mieszkańcy niech się nie martwią ryniu, saszkin i ustunio na pewno podziękują za ufundowane imprezy.

  1. mieszkaniec

   teraz balują gdzie indziej ale nadal na nasz koszt, a zainteresowania jak nie było tak nie będzie

 6. wróżbitka Jagoda

  a który to radny obecnej kadencji jest dyrkiem w sk banku? sk banku który padł w równie dziwnych okolicznościach jak skoki?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *