Zobacz film z sobotniego wydarzenia pod SKOK Wołomin!

13

 

Film z sobotniego wydarzenia pod SKOK Wołomin!

13 KOMENTARZE

 1. Dlaczego o tej sprawie jest w mediach tak cicho?

  Przecież tą afera syndyka, urzędników KNF-U i BFG biorąc pod uwagę skalę wyprowadzenia pieniędzy bije na łeb ten cyrk posłów w Sejmie!

 2. Na nagraniu głównie starsi ludzie..
  Tak zarabia się w tym kraju – na krzywdzie najsłabszych!
  Żadnych odpowiedzialnych, żadnych winnych a syndyk ma wolną rękę .

  • Syndyk nie ma wolnej ręki, działa pod nadzorem sędziego-komisarza. Ciekawa jestem, co pokaże syndyk w SK Banku, w końcu to nie kto inny, ale właśnie on zapisał się w historii polskich upadłości najwyższym wynagrodzeniem. Będzie się działo?

 3. z tego co słychać będzie emisja na Polsacie w „Interwencji” ŚRODA 16:15
  Ciekawe czy w końcu zainteresuje się tą sprawą nasze Państwo. SKOK Wołomin, SK Bank to są afery większe niż AMBERGOLD!!!!

   • Nic nie wiesz i piszesz GŁUPOTY.

    Właśnie w aferach SKOK Wołomin i SK Bank są olbrzymie powiązania, łącznie z wysoko postawionymi urzędnikami państwowymi, sędziami i …służbami specjalnymi.

    Zobacz co robią syndyk i sędzia-komisarz.
    Oni łamią prawo, a NIKT tego nie chce zobaczyć, mimo, iż np. PiS jest w dużym konflikcie w szeroko pojętą „elytą” sędziów. Dlaczego nic w tym kierunku nie robi?

    Afera Amber Gold jest dla ludu. To igrzyska… Jeszcze tego nie rozumiecie?

 4. Obecna władza ma szansę pokazać, że ma czyste ręce, rozwiązując tę aferę. A czy tak się stanie? Śmiem wątpić. Umoczeni są w tym politycy z każdej opcji. To jedno, co ich łączy. Wspólne złodziejstwo na wielką skalę. Idę o zakład, że Ziobro o ile w ogóle się tym zainteresuje, to będzie robił wszystko, żeby niczego nie wyjaśnić.

 5. a który to radny obecnej kadencji jest dyrkiem w sk banku? sk banku który padł w równie dziwnych okolicznościach jak skoki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj