Co dalej z wołomińskim wysypiskiem?

Co dalej z wołomińskim wysypiskiem?

Wojewoda mazowiecki stwierdził nieważność uchwały z grudnia 2016 r. w sprawie uchwalenia Planu gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego 2022 wraz z załącznikami i uchwały w sprawie wykonania Planu gospodarki odpadami województwa mazowieckiego 2022. (…)

Co ta decyzja oznacza dla Wołomina, którego instalacja znalazła się w Planie jako punkt składowania odpadów? Na to pytanie na razie władze gminy nie udzieliły nam żadnej odpowiedzi. Uchwała została wstrzymana, a zarządowi województwa przysługuje odwołanie do Sądu Administracyjnego.(…)

Więcej na łamach Wieści.

(6) Comments

 1. obywatel

  Jak to co górka zostanie, bo przeciez nie wyparuje, a ripok bedzie funkcjonował moze troche w zmienionej formule.

 2. olek

  Zostanie uruchomione gdyż pasuje to Radwan i Czarzastemu. Rączka rączkę myje, nawet jak schowa się je pod stołem.

 3. Mitra

  A miało być tak pięknie!!! http://www.kurier-w.pl/celem-sa-korzysci-dla-mieszkancow-wolomina-12-06-2012/

 4. Hela

  Stara górka zostanie bo sama się nie rozpłynie w powietrzu. Ważne że jest realna szansa na pozbycie się nowej złotej góry a co najważniejsze instalacji do MBP czyli kompostowni odpadów zmieszanych (nie mylić z kompostownią odpadów zielonych) czyli tego co utrudnia życie mieszkańcom np Radiowa. A co zrobić z tym terenem? Aby ostrzec mieszkańców przed wyborem chłopca z plakatu w przyszłości, proponuję postawić tam pomnik śmieciowej ekipy lovelasa i borówki wraz z ekipą.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *