Huragan ma problemy

Huragan ma problemy

Do 11 stycznia wołomińskie kluby sportowe mogły składać wnioski o wsparcie finansowe w ramach projektu „Wspieranie szkolenia sportowego w kategorii seniorskiej”. Zainteresowane kluby złożyły wnioski i czekały niemal miesiąc do 9 lutego by usłyszeć, że konkurs musi zostać unieważniony ze względu na braki formalne we wszystkich ofertach. Teraz MUKS Huragan Wołomin oraz PWKS Huragan Wołomin mają poważne problemy finansowe.

Jak się okazało, każda dokumentacja konkursowa została złożona na starych, już nie aktualnych drukach. – My też złożyliśmy błędnie projekt. Użyliśmy starych druków, ale już to poprawiliśmy i złożymy ponownie do 3 marca, by móc otrzymać środki w nowo rozpisanym konkursie – mówi prezes UKS Huragan Ryszard Zahn. Nie płacimy naszym zawodniczkom stypendiów, więc problemy finansowe nas ominęły – dodaje prezes.

Tak nie stało się w przypadku MUKSu, czyli siatkarzy. W rozmowie telefonicznej prezes Karol Małolepszy potwierdził, że klub ma problemy z płynnością finansową. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(20) Comments

 1. Jancio

  Jak zwykle burmistrz miasta wszystko się pomyliło. I proszę zwrocić uwagę na tą wodę na bieżni do biegania? To jest ośrodek sportu? LUDZIE! Tam już dawno powinien być tartan. Tyle osób biega, szkoły, dzieci, piłkarze... Jak można w 2017 trzymać żużel na miejskim stadionie. Litości.

  1. Piotrek

   Masz pretensje do Burmistrz miasta, a może powinieneś mieć do nieudolnych prezesów klubów, którzy nie potrafią złożyć prostego dokumentu. ŻENADA!!!

 2. Cuda

  Problemy, największym problemem jest nie kompetentna Dyrekcja z Sterowana lewą stopą z ramienia PIS . Oczywiście chodzi mi o Pana Piotra

 3. Marek

  A ja się pytam kiedy Radwanowa nadrobi stracony czas który przebimbała podczas swojej kadencji i da pieniądze na sport. Zaden burmistrz nie był tak blisko zniszczenia wołomińskiego sportu. Jeszcze 2 miesiące i sekcje mogą się pakować.

 4. brrr

  Czego nie dotkną nasze wołomińskie władze same straty, nieudolność i niekompetencja. Ile można?

 5. Anna

  Gdyby się panom działaczom z MUKS Huragan chciało chodzić chociażby na szkolenia organizowane nawet w Wołominie, to już od listopada 2016 wiedzieliby , że zmieniają się druki wniosków. Ale oni wola żyć "wielką wołomińską polityką" i miejskimi plotami.

 6. Ela

  Ta Radwan utopi wolominski sport. Juz utopola. Pieniadze wyplaci w polowie roku. To juz bedzie po zamiatane.

 7. Kajtek

  Najbardziej to szkoda dzieciakow. Przez polityczne utarczki Burmistrz Radwan szkodzi dzieciom i ich rodzinom. Pro spoleczny burmistrz Radwan okazala sie falszywa. Sport w Wolominie umiera za sprawa Radwanowej

 8. Mario

  Właśnie, tu najbardziej dzieci szkoda. Przypomnę, że w klubach koszykówki, siatkówki i piłki nożnej jest ich kilkaset. I teraz bez dotacji dzieciaki nie mogą mieć zagwarantowanych wyjazdów na turnieje i strojów. Do tego podobno w ZEC są problemy finansowe i ciepłownia nie chce sponsorować sekcji które sponsorowała. Najpierw upadnie MZO, potem ZEC a już upada wołomiński sport. Najgorsze jest to, że cierpią na tym dzieciaki. Takie rzeczy w Wołominie nie miały jeszcze miejsca. Skandal.

  1. azorek

   Woda na bieżni !!! - to była kiedyś !!! Tych drzew co na zdjęciu je widać to nie ma już chyba kilka lat. Szkoda dzieciaków, które czytają takie wpisy. Konkurs był dla seniorów jak stoi napisane w pierwszych linijkach artykułu.

 9. Biedronka

  Huragan, włodarze Miasta Wołomin będą mieli większe problemy w związku z tym jak obecnie urzędująca "PseudoDyrekacja" przekazuje dokumentacje OSiR naczelnemu PISorowi Kobyłki . I to w tak Publicznym miejscu jak PKP OSSÓW ! Zawsze około godziny 17:00 dzielnie czeka na swojego przywódce narodu- Chociaż teraz w PIS modne jest słowa PAN !

 10. mieszkanka

  Bez treningów na tak zaniedbanej bieżni jakiś czas można się obyć. Nie inaczej wyglądają wołomiskie drogi. Najgorzej gruntowe, na których skoki w dal i przez przeszkody uprawiają mieszkańcy codziennie. MZDiZ oddany w ręce i władanie PO (podobnie jak MZO) olewa potrzeby mieszkańców koncertowo. Realizuje własną politykę. Zgłoszenia tak, reakcji niet.

 11. ojciec

  Czy ja rozumiem że przez zaniedbania Burmistrz Radwan i jej ekipy moje dziecko będzie mieć utrudniony dostęp do rozwoju sportowego ?...przykre!!!

 12. zen

  No i utopili Huragan - radwanowa razem z kasprzakiem - dziś I druzyna nie pojechała na mecz III ligi do Ostródy - kompromitacja dla całego WOŁOMINA - widać że to koniec - pogonić ta przypadkową babę z wołomina !!!!! - co za barany na nią głosowały!!!! niech się dalej bawią we wzory formularzy - a może to trzeba było wydrukować na żółtych papierach i od razu wręczyć im te żółte papiery tym gamoniom z Urzędu miasta.

 13. azorek

  Wyluzuj kozaku ZEN. Papierów żóltych nie przydzielaj, bo tobie przydzielą nim się spodziejesz. Za wode na bieżni - radwanowa, za humory złe - radwanowa, za wiatr i deszcz - radwanowa, za brak pieniędzy w stowarzyszeniu - radwanowa. Za co jeszcze? może za brak pomysłów i cienkie, krzywe nogi też? Panie Zen - Przesadzacie!!!!!! Dajcie już spokój kobiecie i weźcie się za robotę. Tyle w temacie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *