Zostań dyrektorem!

26

Po nieudanym konkursie na stanowisko zastępcy dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji „Huragan” w Wołominie ogłoszono nowy, z zaniżonymi kryteriami wyboru. Jak się okazuje, teraz nie trzeba mieć już nawet tytułu magistra.

Konkurs rozpisano ponownie, a żeby zostać zatrudnionym na pełny etat należy mieć obywatelstwo polskie, pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo karno-skarbowe, posiadać stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku oraz posiadać wykształcenie wyższe, wykształcenie wyższe I stopnia (preferowane kierunki to: zarządzanie i marketing, administracja, ekonomia), posiadać uprawnienia menadżera sportu, co najmniej 5-letni staż pracy lub wykonywanie działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymogami na ww. stanowisku, co najmniej jednoroczny staż pracy na stanowisku kierowniczym w sektorze administracji publicznej; (…)

Więcej na łamach Wieści.

26 KOMENTARZE

  • Bożenka,Malwinka i stare Tereski przyspawane specjalistki jeszcze ze starej pływalni. Bożena znowu będzie pracować z Piotrem i jakie to ma znaczenie najważniejsze to ma być im dobrze.

  • Menagera Piotra zrobi teraz Bożena p.o. dyrektorem ,którą wcześniej Piotr zrobił p.o. dyrektorką d.s pływalni.Piotrek czy pożyczyłeś pieniądze Antoniemu na kampanię jak się chwaliłeś?

 1. Nie podobno ma zostać a zostanie w 100 procentach zastępco dyr.a niedawno za przekręty został usunięty ze stołka dyr

 2. A pływlnia nadal zamknięta! dzieciaki – jest lato – idźcie sie w gliniankach popluskać.

  W mojej okrężnicy jest więcej do roboty czy zabawy niż w tym mieście.. Żenada ! Wakacje w mieście, lato w mieście i dzieciaki o chałupach – bo oni 2 miesiące pływalnię remontują – ledwo co oddaną przez mikulę do użytku. Ale fakt – pewnie remontują – bo zrobił ją tak samo dobrze jak wszystko co dla tego miasta w swoim czasie robił – czyli badziewiarsko po byku.

  Gratuluję obiektu a ludziom którzy wożą dzieciaki do Jachranki Ząbek czy Wesołej – taniej benzyny.

  • Dla malkontenta od nieczynnego basenu! Całość informacji dostępna na stronie OSiR
   Wakacyjna nauka pływania
   Opublikowano24/07/2017Autoradmin

   Serdecznie zapraszamy, dzieci od 7 lat oraz młodzież w wieku szkolnym do udziały w zajęciach wakacyjnej nauki pływania połączonych z grami i zabawami ruchowymi w wodzie. Zajęcia prowadzone przez instruktorów nauki pływania w grupach max. 10 osobowych. Czas trwania zajęć 60 minut, koszt 180 zł/ 8 spotkań. GR I godzina 15.00 31.07, 1.08, 3.08, 4.08, dalej…

 3. @ Robert – nigdzie basen co roku nie jest w wakacje zamykany – tylko TU. Dlaczego??? Jak mikul spartolił – to powinni wziąć go za wsiasz albo chabety i niech naprawia – bo to on odebrał. A nie: powiatowe miasto a ludzie idźcie sie w gliniankach taplać w wakacje. Żenada – nie usprawiedliwiaj chopie nieudaczników – i tak są obsrani

 4. Niestety ale zamykanie basenu w wakacje to totalny błąd. Szczególnie w tym deszczowym roku to widać.
  Chyba chodzi o to ze wskacje są to i urlopy dla pracowników muszą być.

 5. Oczywiście że konkurs jest ustawiony !!! Jak wszystkie w Wołominie . Jak ten oszołom dojdzie do władzy z OSiRU zostanie wykradzione już wszystko i wszystkie sekcje znowu zostaną skłócone . Kasa będzie Bokiem Szła tralala lalal la.

 6. Czytam to wszystko i oczy przecieram ze zdumienia. Mieszkańcy śmieją się z kolejnego ustawionego konkursu jakby to była jakaś codzienność w Wołominie. Przecież jeśli przed konkursem już wszyscy wiedzą kto go wygra to taką sprawę należy zgłosić do prokuratury. Ludzie, to nie jest normalne i w takim postępowaniu władz miasta nigdy nie ma nic śmiesznego!

 7. zgłosi do prokuratury???? Gdzie?! W Szzecinie,Gdańsku czy Jeleniej górze??? No bo nie w wołminie przeież tu ręka rękę myje. Co – myślisz że prokuratura nie wie co sie w mieście dzieje???

 8. W Wołominie to się cuda dzieją . Gówniarz rządził MDK, a Burmistrzów ustawiał PAN KIEŁBASA I PAN CHEMIK .
  A tu obiecanki o Milionowych dotacjach 🙂 Może Piotruś się drobił, sprzedał działkę przy OSiR i dał Elce w Prezencie na przyszłoroczną Kampanie 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj