Zostań dyrektorem!

Zostań dyrektorem!

Po nieudanym konkursie na stanowisko zastępcy dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji „Huragan” w Wołominie ogłoszono nowy, z zaniżonymi kryteriami wyboru. Jak się okazuje, teraz nie trzeba mieć już nawet tytułu magistra.

Konkurs rozpisano ponownie, a żeby zostać zatrudnionym na pełny etat należy mieć obywatelstwo polskie, pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo karno-skarbowe, posiadać stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku oraz posiadać wykształcenie wyższe, wykształcenie wyższe I stopnia (preferowane kierunki to: zarządzanie i marketing, administracja, ekonomia), posiadać uprawnienia menadżera sportu, co najmniej 5-letni staż pracy lub wykonywanie działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymogami na ww. stanowisku, co najmniej jednoroczny staż pracy na stanowisku kierowniczym w sektorze administracji publicznej; (…)

Więcej na łamach Wieści.

(26) Comments

 1. Dddarek

  Podobno konkurs ma wygrac Pan Piotr z Kobylki , kiedys byly dyrektor OSiR. Jezeli tak to nasze wladze zwariowaly

  1. Piotruś Pan SZOŁA MODUŁOWA OXORDZKA przy Domaniewskiej

   Bożenka,Malwinka i stare Tereski przyspawane specjalistki jeszcze ze starej pływalni. Bożena znowu będzie pracować z Piotrem i jakie to ma znaczenie najważniejsze to ma być im dobrze.

  2. Pełniący obowiązki

   Menagera Piotra zrobi teraz Bożena p.o. dyrektorem ,którą wcześniej Piotr zrobił p.o. dyrektorką d.s pływalni.Piotrek czy pożyczyłeś pieniądze Antoniemu na kampanię jak się chwaliłeś?

 2. Piotruś

  Nie podobno ma zostać a zostanie w 100 procentach zastępco dyr.a niedawno za przekręty został usunięty ze stołka dyr

 3. Cuda

  Gbur, Cham, Prostak zostanie dyrektorem bo naobiecywał. A tymczasem z Hukiem wyjebali go z Ministerstwa Sportu

 4. mark

  A pływlnia nadal zamknięta! dzieciaki - jest lato - idźcie sie w gliniankach popluskać. W mojej okrężnicy jest więcej do roboty czy zabawy niż w tym mieście.. Żenada ! Wakacje w mieście, lato w mieście i dzieciaki o chałupach - bo oni 2 miesiące pływalnię remontują - ledwo co oddaną przez mikulę do użytku. Ale fakt - pewnie remontują - bo zrobił ją tak samo dobrze jak wszystko co dla tego miasta w swoim czasie robił - czyli badziewiarsko po byku. Gratuluję obiektu a ludziom którzy wożą dzieciaki do Jachranki Ząbek czy Wesołej - taniej benzyny.

  1. Robert

   Dla malkontenta od nieczynnego basenu! Całość informacji dostępna na stronie OSiR Wakacyjna nauka pływania Opublikowano24/07/2017Autoradmin Serdecznie zapraszamy, dzieci od 7 lat oraz młodzież w wieku szkolnym do udziały w zajęciach wakacyjnej nauki pływania połączonych z grami i zabawami ruchowymi w wodzie. Zajęcia prowadzone przez instruktorów nauki pływania w grupach max. 10 osobowych. Czas trwania zajęć 60 minut, koszt 180 zł/ 8 spotkań. GR I godzina 15.00 31.07, 1.08, 3.08, 4.08, dalej…

 5. kecaj

  To może my wszyscy się wreszcie ogarniemy i wybierzemy w wyborach normalnych ludzi Nowych z pomysłem a nie tylko obstawiaczy stołków

 6. Cuda

  Niestety relacje polityczne zmieniają się co 28 dni. Szczególnie u dwóch Pań . Jak Krwawi to jest Wojna !!!!

 7. mark

  @ Robert - nigdzie basen co roku nie jest w wakacje zamykany - tylko TU. Dlaczego??? Jak mikul spartolił - to powinni wziąć go za wsiasz albo chabety i niech naprawia - bo to on odebrał. A nie: powiatowe miasto a ludzie idźcie sie w gliniankach taplać w wakacje. Żenada - nie usprawiedliwiaj chopie nieudaczników - i tak są obsrani

 8. Pewex

  Niestety ale zamykanie basenu w wakacje to totalny błąd. Szczególnie w tym deszczowym roku to widać. Chyba chodzi o to ze wskacje są to i urlopy dla pracowników muszą być.

 9. Robert

  Oczywiście że konkurs jest ustawiony !!! Jak wszystkie w Wołominie . Jak ten oszołom dojdzie do władzy z OSiRU zostanie wykradzione już wszystko i wszystkie sekcje znowu zostaną skłócone . Kasa będzie Bokiem Szła tralala lalal la.

  1. Robert

   Panie Robert z 27.07.2017 godz at 22.25 proszę o inne oznaczenie bo wszyscy myślą o tym samym Robercie, a ja nie aprobuję twoich oszczerstw dotyczących OSIR.

 10. dorota

  Czytam to wszystko i oczy przecieram ze zdumienia. Mieszkańcy śmieją się z kolejnego ustawionego konkursu jakby to była jakaś codzienność w Wołominie. Przecież jeśli przed konkursem już wszyscy wiedzą kto go wygra to taką sprawę należy zgłosić do prokuratury. Ludzie, to nie jest normalne i w takim postępowaniu władz miasta nigdy nie ma nic śmiesznego!

 11. mark

  zgłosi do prokuratury???? Gdzie?! W Szzecinie,Gdańsku czy Jeleniej górze??? No bo nie w wołminie przeież tu ręka rękę myje. Co - myślisz że prokuratura nie wie co sie w mieście dzieje???

 12. Robert2

  W Wołominie to się cuda dzieją . Gówniarz rządził MDK, a Burmistrzów ustawiał PAN KIEŁBASA I PAN CHEMIK . A tu obiecanki o Milionowych dotacjach :) Może Piotruś się drobił, sprzedał działkę przy OSiR i dał Elce w Prezencie na przyszłoroczną Kampanie :D

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *