„Zjazd” radnych

19

Godziny dyskusji, minuty konkretów. Wielogodzinne bicie samorządowej piany, nieprzydatnej nikomu. Omawianie treści zawartych w opasłych segregatorach, pełnych pism i dokumentów, które w zasadzie niczemu nie służą. To obraz większości przebiegu sesji Rady Powiatu, podczas których rządzący robią, co i jak chcą, a opozycja nawet nie udaje, że jej ręce są bezradnie rozłożone. (…)

I na koniec swoista wisienka na torcie. Najwięcej czasu w trakcie obrad, zajął radnym punkt dotyczący odwołania ze składu Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Wołominie, byłego wiceburmistrza Wołomina Sylwestra Jagodzińskiego.
Z wnioskiem takim do Rady powiatu zwróciła się burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan, wskazując jednocześnie na powstały wakat swoją zastępcę Edytę Zbieć. Odwoływany wskazał jednak, że nie godzi się wprowadzać do Rady społecznej szpitala im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy osoby wiceburmistrz, zajmującej się niegdyś wróżbami i tarotem.(…)

Więcej na łamach Wieści.

19 KOMENTARZE

 1. Łysa pała z małą różdżką wyszła z kanałów opowiedzieć o swojej pasji? O obiekcie swoich niezrealizowanych mokrych pragnień? Powiedział i teraz jest mu już lepiej, może wrócić tam gdzie ludzie nie patrzą i zrobić to czego ludzie widzieć nie powinni. Szczęśliwy człowiek.

 2. Zjazd Radnych? To był raczej zjazd Syfka. Zjazd po linii pochyłej. Temu człowiekowi coś się stało, widać, że cierpi. Boje się o niego. Dobrze, że ten były prezes mieszka teraz z matką swojej żony. Przynajmniej jest szansa, że nic sobie nie zrobi bo ktoś ma na niego oko. Ciekawe czy ktoś zajmie sie Jerzym, też byłym prezesem.

 3. Naprawdę okazuje się kto nami kiedyś żądził. Katole i członkowie opus dei. Strach spotakć kogoś z krzyżem na pirścieniu i inkwizycja wraca?
  Co z tego że ktoś ma hobby jest przedsiębiorczy i działa.
  Wstydzić się powinni ci z pierściąnkami i wsparciem klechów.
  Tarot może pomagać w podejmowaniu decyzji jak i rzucanie patyczków i wróżb i cing.
  Gorzej gdy wpływ mają siły niebiańskie w habitach.
  Świeckie decyzje podejmują świeccy zarządcy. Bez wzgędu na hobby.
  Uwaga moim jest strzelectwo. Ale spoko przeszedłem badania 🙂
  Jak jakiś idiota wyciąga takie argumenty proszę zachować rozsądek i oceniać po czynach ich a nie mowie.

  Mitra był bogiem na którym wzorowało się chrześcijaństwo. To daje do myślenia. Niewiele świątyń się zachowało.
  proponuje iść w naukę a nie w durne komentarze.

 4. Możecie nie wierzyć ale urzędnicy to naprawdę świetnie wyszkolona kadra i pod tymi rządami nic nie zawla. Jestm w środku to widzę. Za poprzedniej ekipy bym się nie odezwał ale jestem tu już 12 lat i mogę ocenić pracę urzędu i w urzędie. Jeśli o coś są pretensje to o przepisy za które winią nas. Naginamy je w miarę możliwości ale niestety dowod np. trzeba odebrać osobiście. Procedury. Jescze więcej ustaw puszczanych po nocach i będzie jeszcze trudniej. Po tym prawnicy muszą nam ustalić procedury. A za kazdą głupią zmianą przepisów idą pretensje mieszkańców.

 5. Z drugiej strony , po jest ta społeczna rada przy szpitalu, jakie sa jej mozliwosci do konkretnego działania,czy z tego tytułu pobiera sie jakiekolwiek wynagrodzenie.
  I co z tym tarotem i wrózbami, prawda to czy ew.pomówienie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj