Inwestor się rozmyślił?

Inwestor się rozmyślił?

Czy Centrum Handlowe „Ossów Park” powstanie? Wielu mieszkańców Kobyłki zastanawia się na tym, czy galeria handlowa przy ulicy Nadarzyńskiej, Orląt Lwowskich i Husarii kiedykolwiek powstanie. Przypomnijmy, że zgodnie z początkowymi planami, budowa „Ossów Parku” miała rozpocząć się w 2016 r. Czy inwestor się rozmyślił? (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(19) Comments

 1. a po co

  A po co teraz miało by powstawać? Jak chce do galerii to jadę do Wołomina, albo do arkadii.

 2. mark

  Może zamiast kolejnej galery - która nic nam nie daje - warto byłoby żeby powiatowy władca fleszy, który tak chętnie sie z premierem odpowiednim za rozwój gospodarki fotografuje, zadbał albo ubłagał tegoż premiera o jakiegoś inwestora fabrykanta - a nie - zdjęcie - cyk - i na tapete - do przedwyborczej ulotki. Rusz sie riczi - i tak tych wyborów nie wygrasz a ludzie może coś dobrego o tobie pomyślą. zabrałeś czołg sprowadziłeś saszke i śmiecie - to sprowadź inwestora- zobaczymy czy umiesz.

 3. paranojec

  Póki co w Kobyłce straszy pustkami galeria, w której na parterze jest biedronka i apteka.

 4. mark

  to ma - że jest radnym powiatu. Jak fotografuje sie z ministrem od gospodarki - to niech sie na coś w końcu przyda - niech zabiega o inwestycje w powiecie - u kogo sie da - a już najbardziej - u Morawieckiego. a nie tylko potrafi fotki strzelać, czołg zabrać, sprowadzić desant i śmiecie. Niech se kijek do selfie kupi. A jak nie wie z kim se fotki strzela - to niech nie strzela

  1. a co ma rysiek

   Mark pewnie jesteś z Wołomina nie? Wy tam macie nieźle potszepane pod kopułami. Jedni jak coś nie gra to Rysiek winny drudzy, że Elka. I tak w koło macieju. Weźcie się sami za robotę. My w kobyłce nie jęczymy że burmistrz to czy burmistrz tamto. Do roboty leniuchy z Wołomina!

 5. mark

  A ciebie nienawiść nie zaślepia - wiesz co piszez. Idź mu nogi umyj i wode wypij. Może cie pocmera pod brzuszkiem

  1. a co ma rysiek

   To nie ja pod artykułem o galerii pisze o jakimś ryśku. Co nas w Kobyłce obchodzi jakiś wasz wołomiński Rysiek? To że jest radnym powiatowym? W opozycji siedzi.

 6. Andrzej

  Mark, twoje komentarze zawsze są pełne jadu, nienawiści i narzekania. Zauważają to już inni komentujący. Przestań pisać w tym tonie lub zostań radnym lub burmistrzem i zmień co ci nie pasuje.

  1. a co ma rysiek

   Mark jest z Wołomina, było ciężko kiedy dorastał, zaczoł sobie życie ukłądać. Żyło mu się dobrze choć ciężko. I wtedy przyszedł Rysiek i Elka i wszystko zepsuli.

 7. Wiesław

  A po co galeria - mało to ich I to jeszcze tam gdzie jest kijowy dojazd... Io oczywiste że inwestor liczy pieniądze... I widzi że to się nie opłaca. Nie dość, że dziadoska (najniższe zarobki są w naszym wspaniałym powiecie) to jeszcze źle skomunikowana okolica Zakładu też nie bedzie- bo jak ktoś chce zbudować cokolwiek to protesty bo hałas, bo TIRy, bo dymić bedą, bo chemia, bo cośtam...

 8. mark

  Taa.. jak dorastałem - było ciężko- ale mi sie dobrze żyje. Pewnie lepiej niż tobie bo nie musze nikomu po palcu wpychać sie wiesz gdzie? - tak jak ty.. to czy ja jestem z wołmina a ty z kobyłki - to nie istotne. Ty płacisz radnemu powiatowemu - i nic z tego nie masz i ja płace - i też nic z tego nie mam. Jak fajnie ci że ktoś cie wali w .... - to niech ci będzie fajnie. Bo tak jest: facet jest radnym - kosi chajs - nasz - wspólny - i niewiele dla społeczności która go wybrała robi. Czyli z nas obydwu - albo i kolejnych 70 000 dusz - robi balona.. Jest radnym powiatowym - niech sie za robote weźmie a nie : king of flash's - znany z tego - że jest znany. A co wy myśleliście - że za te fotki to mu sie psalmy pochwalne należą? Niedoczekanie. Ciekawe gdzie pan morawiecki ulokuje kolejne inwestycje i czy trafią za sprawą fotek z madzią do powiatu wołomińskiego - nie ważne do wołmina kobyłki czy sitek. Mi tylko chodzi o to by ludzie mieli prace - tylko tyle. Ale zrozumiecie - być może - jak po tym palcu dotrzecie do...sedna. A puki co - możecie mnie rugać ośmieszać - wali mnie to - moge dać wam palec do possania. Wiecie z czego go wyjąłem? No - całusy, chłopaki.

 9. Andrzej

  Mark, nie chcemy już czytać twoich komentarzy. Cały czas są takie same. Pełne nienawiści, złośliwości i pełne błędów ortograficznych.

 10. mieszkaniec kobyłki

  L40-nie będzie,centrum nie będzie,parkingów nie będzie,przejazdów nie ma,szkoły zapchane ,do przychodni nie można się dostać,ulice w jakości uwłaczającej wsi w Bieszczadach.Co ten pseudo burmistrz tu zrobił 12-lat w pi.......I mamy przepompownię szamba w centrum miasta,nowy blok na Leśnej (zaraz powstaną dzikie parkingi),inwazję deweloperki wszędzie gdzie się da ,wypuszczanie obligacji,sprzedaż gruntów i nadal pusto w kasie.No k........... mać.Ciekawe czy czy domowym budżetem zarządza tak samo jak miejskim.Człowiek porażka.Smutne jest to , że to miasto się tak uwsteczniło.

 11. mark

  @ mieszkaniec kobyłki- na tym forum można pisać o wszystkim- ale tylko tak jak byś wysmarował sobie zadek wazyliną- szczególnie przed władzami. Ostrzegam Cię- zostaniesz zhait'lowany ( nie przezemnie ).

 12. jaro

  Madziar ograł Roguskiego. Na początku poprzedniej kadencji mówiło się że lada chwila w Kobyłce powstanie Inwestycja wówczas Wołomin był daleko w tyle. Władze Wołomina doszły do wniosku skoro galeria ma powstać na rogatkach naszego miasta w oddziaływaniu Galerii będą również klienci z Wołomina to lepiej niech powstanie na terenie Wołomina, aby podatki mogły wpływać do kasy Gminy Wołomin. Dlatego też Galeria działa w Wołominie . A Roguski w ramach zemsty podesłał do Wołomina desant Radowanowej z Kobyłki ( była tam sekretarzem ) aby sparaliżować nasze miasto ( zapewne wiedział że będzie w tym dobra ,pracowała w końcu w jego urzędzie ) . I Roguski ograł w ten sposób Wołomin. Proste

 13. Tomek

  Miasto inwestorowi zmieniło plan zagospodarowania za free to czego chcieć więcej... mogło być osiedle lub zakłady produkcyjne wszak to nie centrum a dla ludzi a tak będzie market ... a lokalny biznesik Kowalskiego z marchewką padnie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *