Przejazdy powstaną w terminie?

6

Podczas odbywającej się 4 czerwca sesji Rady Miasta Kobyłka, wiceburmistrz Piotr Grubek przedstawił najnowsze informacje dotyczące przebudowy linii kolejowej E 75 Rail Baltica. Czy zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, budowa tunelu w Kobyłce i wiaduktu drogowego w Kobyłce Ossów zakończy się w lipcu 2019 r.?

– Patrząc na harmonogram są pewne opóźnienia. Jestem daleki od wskazywania terminów zakończenia inwestycji, które nie są realizowane przez nas. Tak było chociażby w przypadku centrum handlowego, gdzie też już pewne decyzje padały. Ja wówczas z pewnością wskazywałem daty, a potem się okazywało, że te inwestycje są przeciągane. Kolejnym przykładem jest droga wojewódzka nr 634 czy węzeł do trasy S8, gdzie wydarzenia całkowicie niezależne od nas wpływają na miasto, więc tego węzła jeszcze nie mamy – oznajmił wiceburmistrz Piotr Grubek. Jednocześnie zastępca burmistrza dodał, że wykonawca przejazdów bezkolizyjnych nadal deklaruje, iż całą inwestycję wykona w wyznaczonym wcześniej terminie, tj. do lipca 2019 r. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

6 KOMENTARZE

  1. W Kobyłce inwestycje, rozbudowa, inwestorzy, ścieżki rowerowe, lawinowy przyrost mieszkańców, a w Wołominie śmierdząca sortownia, zwózka niechcianych śmieci na wysypisko, przyjęcia niekompetentnych urzędników, ogromne nagrody dla nich, zadłużenie miasta i gminy, spadek populacji . Nic nie wymyślam, a jedynie cytuję komentarze. Daje to do myślenia…

  2. co za typ z tego w-ce burmistrza, właśnie publicznie się przyznał,że inwestorzy traktują go jak pętaka i gówniarza na posyłki, a a się pytam, za co ten człowiek pobiera co miesiąc pieniążki z naszych podatków?

  3. aktualne 30.05.2018

    Obecnie opracowywane są projekty budowlane dla obu inwestycji. Dodatkowo prowadzone są prace związane z podziałem gruntów oraz przygotowaniem wniosków o wydanie decyzji lokalizacyjnych.
    Wszelkie prace związane z budową obiektu zostaną rozpoczęte po uzyskaniu ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Uzyskanie powyższej decyzji oraz przekazanie terenu budowy wykonawcy planowane jest w IV kwartale 2018r.

    • źródło PKPPLK, bo przecież od burmistrza, takich rzeczy dowiedzieć się nie można, jak mu powiedzieli że będą przejazdy do połowy 2019r to będą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj