Radni uderzyli się w pierś?

Radni uderzyli się w pierś?

Podczas ostatniej sesji wołomińskiej Rady Miejskiej w Wołominie radni poparli stanowisko w sprawie tępienia szerzącej się w przestrzeni publicznej przemocy, agresji i mowy nienawiści. Tuż po przyjęciu tego dokumentu niektórzy bezpardonowo obrażali z nazwiska mieszkańca, który napisał pismo do wojewody ws. zbadania zależności, jakie łączą niektórych radnych z gminą.

Postawa radnych, urzędników miejskich i ich małżonków, którzy zaraz po przyjęciu dokumentu o zaprzestaniu mowy nienawiści nazywali na forach mieszkańca „donosicielem” i naigrywali się z opozycji publikując obraźliwe rysunki i memy, wskazuje niestety na to, że akcja „stop nienawiści w Wołominie” to zwykła kampania PRowa.  (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(12) Comments

  1. Edyta

   Wystarczy zajrzeć na fb niektorycht osób od pani Eli i jej samej tam zobaczymy sama "miłość" do bliźniego. A to co ludzie Radwanowej wyprawiali podczas kampanii to nie da sie tego opisać jak ludzie byli wyzywani i ponizani. Wstyd pani burmistrz

 1. Elle

  A może by się radni zastanowili, że gdyby odzyskali świadomość służby społecznej i przypomnieli sobie o tym, co to jest odpowiedzialność, to nie byłoby miejsca na zwyczajną uzasadnioną krytykę, obecnie szumnie nazywaną mową nienawiści?

 2. Laszlo

  Macie poczucie humoru w redakcji. Wszak wiadomo, że dla Drużyny Elżuni 'hejt' jest wtedy, gdy ktoś się z nimi nie zgadza. Gdy zaś sami wylewają na innych wiadra pomyj (permanentnie), to jest to konstruktywna krytyka.

 3. kotaogonem

  Facebookowe trolle na usługach PiS i Szwagrów, Wieści na pasku biznesmena i niespełnionych polityków, piszące kłamstwa i manipulacje to oaza kultury, czego najlepszym dowodem są komentarze tutaj pod artykułami i na niemoderowanych forach FB. W odwracaniu kota ogonem to towarzystwo jest naprawdę niezłe. Dobrze, że mieszkańcy mają swój rozum i odesłali tę kipę na dłuższy urlop.

  1. lena

   Pani ela , panie cip, pani ych! DOŚĆ już TEJ NIENAWIŚCI! Przestańcie obrażać mieszkańców! Przestańcie szczuć na siebie ludzi! Chcemy dobrej, spokojnej atmosfery w mieście!

 4. Andy

  Zamiast przepraszać należy najpierw zmienić Przewodniczego, który nie dość, że jest niekompetentny, ale również mało gramotny. On teraz służy wyłącznie do wykonywania poleceń p. Burmistrz. Jeżeli tak się nie stanie będziemy mieli ciąg dalszy jego "występów".

 5. zibi

  Dziwna deklaracja rady gminy. Troche tak jak złodziej krzyczący łapac złodzieja. Lepiej niech sie zajma faktycznym dbaniem o dobro miasta i gminy na co co maja mandat wyborców.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *