Radzymin w czołówce rankingu zamożności

2

Ogłoszenie rankingu przez samorządowe pismo „Wspólnota” jest tylko potwierdzeniem tego, o czym w powiecie mówiło się od dawna. Radzymin jest powiatowym liderem w wielu dyscyplinach i nie jest to żaden „Cud and Wisłą”. To efekt ciężkiej pracy nie tylko władz samorządowych gminy, ale i jej mieszkańców.

– Lubię rankingi, bo w sposób w miarę obiektywny oceniają pracę. W 2014 roku zostając burmistrzem zadałem sobie pytanie, dlaczego Radzymina ze swoim położeniem nie może być drugim Grodziskiem Mazowieckim, Łomiankiami, czy Mszczonowem – napisał dumny burmistrz miasta Krzysztof Chaciński.

Wydaje się że burmistrzowie Grzegorz Benedykciński, czy Józef Kurek to dla niego wzorce godne naśladowania, samorządowcy z krwi i kości, którzy mając wizję wdrażają ją w życie budując zamożność swoich gmin – ale przecież i on staje się takim wzorcem dla kolegów włodarzy z naszego powiatu. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

2 KOMENTARZE

  1. Czy nie czas przenieść tam władze powiatu??? A wołmin zdegradować do rangi osady albo siedliska- i rozwiązać rade tego niby-miasta?

    Tu sie nic nie zmienia. Postęp tu nie istnieje !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj