Nowe skrzyżowanie, nowe problemy

Nowe skrzyżowanie, nowe problemy

Teoria mówiąca o tym, że dołożenie dodatkowego pasa ruchu dla skręcających z ul. Żołnierskiej w kierunku ul. Marsa całkowicie rozwiąże problem tego skrzyżowania okazała się błędna. Teraz więcej niż zwykle wypadków zdarza się na pasach Żołnierska od Zielonki w stronę Wawra oraz z Rembertowa na skręcie w lewo w ul. Rekrucką. Na forach kierowcy wypowiadają różne opinie na temat tego zjawiska. Oto kilka z nich:

„Od strony Zielonki sygnalizator świetlny dla jazdy na wprost jest zasłonięty przez wiadukt i staje się widoczny bardzo blisko skrzyżowania, teraz dołożyli obok drugi sygnalizator i całkiem ludzie pogłupieli bo jest więcej sygnalizatorów niż pasów ruchu.”

„No właśnie stąd mój pomysł odsunięcia świateł od skrzyżowania dla jadących prosto Żołnierską, tak żeby samochody zatrzymujące do skrętu w prawo i do jazdy prosto się nie stały w 1 linii. I porządne oznaczenie jezdni!”

„Kierowcy obudźcie się, z Rembertowa nie ma skrętu w lewo w Rekrucka chyba już jak oddali wiadukt. Patrzcie na znaki” (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(5) Comments

  1. dres

    Fajnie, że drapiecie sie po nie swoich jajach. Nic wam do tej drogi. Nie leży w waszej juryzdykcji, kompetencjach i serwisie. Modły do Boga składajcie - że wołmińskiej norze - takie skrzyżowanie zrobili - a nie musieli. Zajmijcie sie lepiej - własnymi , wybudowanymi drogami...Którymi?? Aaa - sorry - wołomin dróg nie buduje - i ich nie ma... Miało być doświetlenie przejśći a przy Mack'u na 634 - nie ma. Miał być dojazd do S8 - nie ma. Budują sie ludzie i firmy przy 1 maja -a tam ciemno jak w dupie u murzyna. O chodniku nie wspomne - nędza jak za rozbiorów polski. Miały być cudo skręty, poszerzenie w Zielonce - jest głucho..... Tylko przyzwolenie ciągle jest na zworzenie śmieci i palenie składowisk albo zakopywanie chemikalii w ziemi - jak w Leśniakowiźnie albo na Mokrem pod Radzyminem. - A to dobre - to może być ! - drogie wieśći - weźcie sie za robote. Co tam w gminie? na co ustalili MPZP??? Na duczki czy częśść Zaościńca?? A kiedy dla reszty terenów gminy wołomińskiej

  2. Mieszkaniec

    Po dwóch kadencjach zostanie Henryk Wojciechowski i Nałkowska na ławeczkach bo już nawet dzwon już się sypie...

  3. dres

    Kiedy nieroby z wołmińskiej miny ustalą miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - dla całej ołomińskiej gminy? tak, by kupując działke, można było mieć peność, że za płotem nie potanie firma transportowo-składowiskowa czy magazyn z chemikaliami?? Za co my płacimy tym niby-urzędnikom??/ Kiedy powstanie całościowy PZP - dla cłej gminy?? Porównajcie , jak sytuacja z MPZP - wygląda w innych gminac na mazowzu. Oni tu we wołminie - nic nie robią: parzą kawe i siedzą na allegro

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *