Huraganowe zawirowania

0

W minionym tygodniu potwierdziły się przypuszczenia, które w ostatnich tygodniach krążyły w piłkarskich kuluarach: pierwsza drużyna Huraganu już w zasadzie przestała istnieć, a większość zawodników jest już po testach w innych klubach. Na początku tego tygodnia wszystko się jednak zmieniło. (…)
Od początku przygotowań przyglądam się sparingom wszystkich lokalnych drużyn. Zawodnicy grający w pierwszej drużynie Huraganu od dłuższego czasu pokazywali się w różnych teamach, gdzie byli testowani są przez szkoleniowców. Huragan przygotowań nie wznowił. Początkowo oficjalnie mówiono, że jest to spowodowane obostrzeniami. Jednak wszyscy zainteresowani wiedzieli, że nie o to chodzi. Gdy kryzys został zażegnany odwołane oficjalnie na początku lutego treningi zostały oficjalnie wznowione 9 lutego. Zawodnicy, którzy jeszcze nie zdołali podpisać kontraktów w nowych miejscach zostali cofnięci do Huraganu.
Zapytałam wiceprezesa Adama Beredę o wpisy na profilu WKS Huragan oraz o sytuację w klubie. Oto co powiedział w poniedziałek późnym wieczorem: „To nie jest oficjalny profil naszego klubu, to nie jest sposób w jaki chcemy komunikować istotne informacje dla klubu. Co do I drużyny seniorów, to rzeczywiście daliśmy naszym zawodnikom zielone światło do poszukiwania nowych klubów. Koszty obecnej drużyny są dla nas zbyt wysokie. Już poprzedni rok był dla nas trudny. Wiele jednak pozytywnego zdarzyło się od tego czasu. (…)
Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj