To tylko iluzja?

1

Mężczyzna w granatowej bluzie, nazwany przez lokalną społeczność Załubic „iluzjonistą” rozgrzał do czerwoności lokalne fora internetowe. „Pan opowiadał dzieciom o swoim życiu, pokazywał sztuczki z kartami, zapraszał ich na swoją działkę (…) jednemu z dzieci nawet podał swój numer” – relacjonowała jedna z mam.

Na forach zaroiło się od komentarzy. Jedni udostępniali informację dalej, inni wnioskowali o podanie do publicznej wiadomości telefonu od owego mężczyzny. Część z internautów skrzykiwała się nawet by pójść na działkę „iluzjonisty” i „pooglądać sztuczki”. Co raz głos zabierała osoba, która widziała mężczyznę pod szkołą czy na placu zabaw lub zna kogoś kto go widział.

„Wczoraj (13.05.21r) podczas powrotu ze szkoły moją córkę oraz jej koleżankę i kolegów z klasy zaczepiał jakiś „pan Kamil iluzjonista”. Sytuacja miała miejsce dokładnie na naszym miejscowym placu zabaw. „Pan” opowiadał dzieciom o swoim życiu, pokazywał sztuczki z kartami, zapraszał ich na swoją działkę, proponował słodycze i mówił, że na działce ma więcej kart, pytał o telefony czy mają jednemu z dzieci nawet podał swój numer. Czy ktoś się może orientuje kto to jest? Sytuacja bardzo niepokojąca, więc lepiej uważać” – ostrzegła na facebooku innych rodziców mieszkanka.

(…) Zapytaliśmy policjantów czy otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie zaczepiającym dzieci na terenie szkolnym i na placu zabaw. Jak się okazało, nikt z rodziców nie poinformował policji o tym fakcie, policja nie dysponuje też numerem telefonu, który miał rozdawać „iluzjonista”. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj