Muzeum w budowie

8

Co prawda ossowskie muzeum miało powstać w setną rocznicę Bitwy Warszawskiej, ale równie dawno wiadome było, że w tym czasie nie powstanie. Z pokorą i spuszczoną nieco głową pogodziliśmy się z tym, bowiem kolejne płynące informacje ponownie wypełniały nas nadzieją. Muzeum będzie, czego dowodem miało być uroczyste rozpoczęcie prac. Już kilka tygodni później zaczęły docierać informacje, że na placu budowy nic się nie dzieje, że sprzęt prezentowany w trakcie briefingu był jedynie na czas spotkania.

Później całość inwestycji szczelnie ogrodzono, odcinając gapiów i mieszkańców od możliwości podglądania tego, co tam się dzieje. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

8 KOMENTARZE

  1. Przepraszam a co w temacie Muzeum ma do powiedzenia kapciowy Zbieciowej niejaki Urbanowski? Robił za kierowcę czy teraz koordynator śmieciowy zajmuje się także architekturą budynków?

    • Czytam wszystkie komentarze na wieściach od ładnych paru lat. W co 10 pojawia się Urbanowski, kudłaty i kilka innych pseudonimów którymi komentatorzy określają tego samego człowieka. To jest bardzo zabawne, że tyle czasu można poświęcić jednemu człowiekowi 🙂

  2. >> Co prawda ossowskie muzeum miało powstać w setną rocznicę Bitwy Warszawskie<<
    To nie będzie ossowskie tylko zielonkowskie muzeum

  3. Wieści promują Urbanowskiego? Na sali starosta, a redakcja umieszcza jego zdjęcie? Zabawna sytuacja dla tych którzy pamiętają wspólną historię Lecha i tej gazety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj