Diety radnych nieco w górę

3

Na najbliższej sesji Rady Powiatu Wołomińskiego pod obrady trafi projekt uchwały dotyczący ustalenia zasad i wysokości wypłacanych diet radnym.

Dieta uzależniona jest od pełnionej funkcji i stanowi procentowy udział w półtorakrotności kwoty bazowej, czyli 2670 zł. Na posiedzeniu połączonych komisji finansów oraz skarg, wniosków i petycji zaproponowano by dieta przewodniczącego rady wynosiła 95%, wspomnianej kwoty, podobnie jak nieetatowego członka zarządu Powiatu. Dla wiceprzewodniczącego rady zaproponowano 85% owej kwoty, dla przewodniczącego komisji 80%, wiceprzewodniczącego komisji oraz sekretarza komisji 75%, dla radnego nie pełniącego funkcji 70% (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

3 KOMENTARZE

  1. Uchwalili dranie podwyżkę za śmieci to muszą sobie teraz wurównać. Radni potrzebni jak dziuraw moście. Działają przeciwko i na szkodę swoim wyborcow.

  2. Jaką znowu podwyżkę śmieci? przecież to „zasługa” gminnych nie powiatowych radnych. W sumie w powiecie dzieje się tyle, że i podwyżka jakby trochę uzasadniona 😉

  3. Pani Burmistrz!!!!! Kiedy wypłacicie nauczycielom nadgodziny!!!!???? Te w okresie pandemii. Nauczyciele z SP nr 7 dostali. A reszta to co? Złodziejstwo, kradzież!!!!!!! Oddajcie nam nasze pieniądze!!!! Mam nadzieję, że dosięgnie Was kiedyś sprawiedliwość. Kontrola w urzędzie winna być!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj