Jest porozumienie

7

Znamy decyzję Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, dotyczącą braku pasów na odcinku Szosy Jadowskiej (gm. Wołomin). Mieszkańcy będą zadowoleni.

Od dawna mieszkańcy i przedstawiciele sklepów przy ul. Szosa Jadowska w Wołominie zgłaszali naszej redakcji i właścicielowi drogi – MZDW w Warszawie problem braku pasów pomiędzy sklepami Mrówka i Stokrotka, a miejscowością Duczki. – Przechodzenie tą ruchliwą drogą bez pasów jest zawsze bardzo niebezpieczne. Kierowcy nie przepuszczają nas, czekających na przejście na drugą stronę ulicy, bo nie mają takiego obowiązku. Musimy poczekać na lukę i biec – relacjonuje jedna z klientek marketu. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

7 KOMENTARZE

 1. Ja już dawno pisałam o tym niebezpieczn przechodzeniu i przebieganiu .
  Sama raz bym byla potrącona przez samochód który jechał dość z dużą prędkością i nie było to 50kmh
  Lecz więcej ,kierowca miał jeszcze pretesjie o to …i nawet nie zwolnił tylko krzyczał brzydkie słowa w moim kierunku.

 2. Od skrzyzowania z Niepodległosci do myjni( ok 1km) takze brak pasów .Jak nie ma akurat korka to auta jezdza ok 100km/h potracenia i niebezpieczne sytuacje zdazaja sie czesto . Jak to jest ze np na 1 maja pasy sa co 100-200m a Jadowska wszyscy maja w d..e
  Tu i fororadar niezle by zarobił

 3. Była kiedyś koncepcja budowy nowej nitki trasy 634 w kierunku Klembowa z ominięciem Słonecznej i Duczek. Od skrzyżowania przy stacji paliw BP. Problem korków przy skrzyżowaniu na Słonecznej i intensywnego ruchu na Szosie Jadowskiej rozwiązał by się sam. Ale pomysł upadł. Może za słabo o to walczymy?

 4. Bardzo dobrze że będzie przejście, przydałby się jeszcze fotoradar by utemperować niektórych rajdowców. Nowy ślad DW634 tez jak najbardziej jest potrzebny to jest skandal, aby droga tej klasy prowadziła przy szkole i pomiędzy domami.

 5. Ufam, że będzie to przejście z sygnalizacją świetlną ręczną uruchamianą przez pieszego albo automatyczną, wykrywającą pieszego czy rowerzystę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj