Zaczęły się utrudnienia

10

Jak informują Koleje Mazowieckie od 23 listopada występują utrudnienia na linii na odcinku Warszawa Wileńska – Zielonka. Wszystko to w związku z budową tunelu drogowego w Zielonce.

Do 10 grudnia 2021 r. ruch pociągów będzie się odbywał po jednym czynnym torze. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

10 KOMENTARZE

 1. Poczekajcie na budowę w Kobyłce. Tam to będzie się działo. Moim zdaniem powinni od razu budować wiadukt w Ossowie i przebudowywać 634. I może jakiś remont na S8 ????

 2. Tragedia – i jak zwykle zero informacji – wczoraj spóźniłem się przez to do pracy. Na stacji Zacisze Wilno ludzie w szoku byli jak nagle pociąg podjechał ale nie na ten peron co zwykle…. pociąg do Warszawy podjechał na peron przy torze prowadzącym w kierunku Wołomina – był rajd w pośpiechu po schodach żeby zdążyć – nigdzie nie było informacji że z rozkładu wyleciało wiele połączeń i że jeden tor jest niecyznny.

 3. Tragedia. Pociągi poopóźniane. Mniej. Do tego – są tak przepełnione!!! Ciasne!!! PANDEMIA – się rozwija! W dodatku – zamiast dać 3 składy – to w godzinach szczytu często są tylko 2 !!!! . KM pomagają podnieść statystyke. Remont potrzebny, ale można pomyśleć i zorganizować to tak -= aby jak najmniej widoczne były te utrudnienia.

 4. A myślicie, że UM nie był w tej kwestii informowany? Że nie było zapytania , jak te kwestie uzgodnić , przygotować, rozplanować… Myślicie że nie putali ich o zdanie?
  Pismo poszło do wszystkich ze 2 miechy wcześniej. No ale jak żaden z urzędasów nie plami swego honoru dojeżdżaniem pociągiem do pracy- no to ze strony wołmińskich niby-rządców – poszła zlewa. I tyle. Co ich obchodzi że sfołocz gnije w bydłowozach do wawy?!
  – Niech gnije !!
  Gdzie moja kawa…..

  Nie będą se burmistrze głowy pismami do pkp zaprzątać !!

 5. Ale zrozum- to idzie wszystko do ustalenia, zapytania, konsultacji. Jak jednostka samorządowa nie wniesie poprawek- to pkp ma zlewe- my was informowaliśmy, że transport za który dopłacacie- ulegnie zmianie- a że wy nie wnisiliście żadnych zmian, sprzeciwu, ustaleń, wymagań- to my pkp- mamy to teraz w du…..

  To tak jak z dworcami: riczi lovel nie wnosił o poprawe projektu dworca we wołmińcu – i mamy stacje powiatową rodem ze wsi pod Radomiem.
  A jedź zobacz stacje w Dopczynie – dworzec, poczekalnia windy , cieplutko w zime , chłód latem…- można??? Można! – ale trzeba chcieć i odpowiadać sensownie na pisma które do UM przychodzą.
  A tak-
  – czajnik sie spalił !! W czym my kawe zrobim ?!
  – weźmy kredyt , kupmy expres- wołminiaki zapłacoooo…

  ….a że później … 619….. i beka po mazowszu…..

 6. Szanowni Państwo,
  Pomimo niewielkich utrudnień w funkcjonowaniu kolei Wołomin odniósł niedawno ogólnokrajowy sukces. Otóż w opublikowanym rankingu “Gmina dobra do życia” znalazł się w pierwszym tysiącu gmin, które są dobre do życia wyprzedzając tym samym gminy położone na wschód od Wołomina.
  Cieszmy się zamiast narzekać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj