Oddziały przepełnione

17
oznor
Trudna sytuacja także na oddziale covidowym w Szpitalu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie. W piątek przebywało na nim 62 chorych pacjentów z pozytywnym wynikiem testu na Covid-19. Wolne były tylko dwa łóżka. Lekarze ostrzegają: objawy w czasie IV fali są cięższe niż wcześniej! Obecnie, zgodnie z decyzją Wojewody Mazowieckiego z dnia 26 listopada 2021 r. od
1 grudnia utworzono 64 łóżka covidowe, w tym 6 respiratorowych. (…)

17 KOMENTARZE

   • Nie udawaj głupszego niż jesteś. Jak ktoś twierdzi, że żadnej panemii nie ma, to i nie stosuje, żadnych środków zapobiegawczych.

   • perdro – a które środki zapobiegawcze faktycznie działają?
    Kagańce nie działają – udowodniono w praktyce
    – szczepionki też nie – kraje o super zaszczepieniu też mają swoją fale…

 1. Pewnie zachorowałby tak samo, tylko może zacząłby się wcześniej leczyć. Znam osobiście osobę, która do końca utrzymywała, że to zwykłe przeziębienie i leczyła się czosnkiem, do lekarza nie poszła, dopóki ją karetka nie zabrała. Spędziła 5 miesięcy w szpitalu, cudem z tego wyszła, chodzi o kuli, odleżyn wyleczyć nie może, ale nadal twierdzi, że leżała pod respiratorem nie na covid, bo covidu nie ma, nadal szczepić się nie zamierza i maseczki też nie nosi.

  • A ja znam osobę która sie zaszczepiła jako pierwsza latała z maseczką i też leży – i co z tego wynika?

   Że ludzie umierali i będa umierać…

 2. Dziś covidowa karetka na sygnale zabrała sąsiadkę. W covid nie wierzyła i pewnie dalej nie wierzy. Oby wróciła na własnych nogach.

  • Ok – w przypadku Covida z jego wyolbrzymioną „agresywnosią” spokojnie można by było go zignorować…
   A pieniądze które w niego utopiono przeznaczyć na przykład na onkologie.
   Rak zabija co roku więcej osób niż ta grypopodoba infekcja…

 3. Co za czasy. Wysyp myślicieli i ekspertów, dookoła tylko „Ja uważam, ja, ja, ja, ja”. Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie.
  Kowid to jest właśnie epidemia choroby „ja”. Jeden mądrzejszy od drugiego, ale już wziąć d*pę w troki i cokolwiek poświęcić, żeby zarazy nie roznosić to już nie ma komu.

 4. A tam czepiacie się. W końcu jakiś pomysł by zmniejszyć liczbę ludzi na świecie czy tam w polsce. Jak by to robił człowiek to był by zbrodniarzem, a tak to robi wirus i nikt mu nie może mieć tego za złe. Efekt ten sam ale łatwiej przyswoić. Niech się covid niesie to najlepsza rzecz jaka się ziemi przydarzyła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj