Nowy układ drogowy

12

Rozpoczęto prace projektowe nad nowym przebiegiem 634 w miejscowości Duczki (gm. Wołomin). Przewidywana długość projektowanego odcinka to ok. 2,6 km. Połączy on skrzyżowanie ul. 1 Maja i al. Niepodległości w Wołominie z ul. Szosa Jadowska w m. Duczki (w rejonie ul. Szkolnej, Ręczajskiej, Lipowej i Długiej).

W ramach zawartej w poniedziałek umowy zostanie opracowana kompletna dokumentacja projektowa (budowlana, wykonawcza i przetargowa) oraz uzyskany zostanie komplet decyzji administracyjnych umożliwiających rozpoczęcie robót budowlanych (tj. m.in. decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach, decyzja o pozwoleniu wodnoprawnym i decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej). (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

12 KOMENTARZE

 1. Inwestycja wyczekiwana z utęsknieniem. Nowy odcinek DW634 odciąży zatłoczoną ulicę Niepodległości oraz Szosę Jadowską i odblokuje skrzyżowanie tych ulic. Moim zdaniem jest to najbardziej potrzebna w tym momencie inwestycja drogowa w Wołominie. Miejmy nadzieję, że uda się ją zrealizować najszybciej jak to możliwe.

  • A kto Ci Wacławie powiedział, że ktokolwiek zagwarantuje Ci dojazd do warszawy? Wybierasz nieudaczników do rady miasta, partaczy do rady powiatu i politykierów do sejmiku województwa. No to masz co chciałeś. 1.5h dojazd. Ja w tygodniu mieszkam w warszawie. weekendy spędzam na działce, a do Wołomina wpadam już tylko od święta, żeby zobaczyć czy dom nadal stoi. Od tego miasta odstręcza mnie smród z wysypiska i uśmiechnięta Radwan która miała 8 lat na zakończenie tego smrodu. I co? I nic.

 2. Radwanową to powinni na jednej taczce z Kaczyńskim wywieźć, za ten fałsz, obłudę, mściwość. Ludzie się zastanawiają co do garnka włożyć, a ona uśmiechnięta sobie fotki z połową Polski cyka, za nasze podatki. Jak jej nie wstyd? Jak ja nie lubię tej bandy. Jak można miasto 20 km od stolicy do takiej ruiny doprowadzić?! Ostatnio pierwszy raz od dłuższego czasu przejeżdżałem przez Wyszków. Już nawet nie Legionowo, nie Marki, ale taka dziura się rozwija, a tu drogi jak w głębokim PRLu, na niektórych ulicach nawet asfalt zerwali, kanalizacji brak, smród aż do wymiotów zbiera, ciemno, bo latarnie nie działają, a po mieście dziki łażą i chyba kartofli szukają. Co wyście zrobili z tą gminą? Cofnięcie do średniowiecza to za mało? Chcecie kolejnej kadencji? Co jeszcze chcecie zepsuć? Idźcie psuć gdzie indziej.

 3. Nie rozumiem Was

  A gdzie, barany , byliście jak mówiłem Wam wieki temu że to miasto stacza sie po równi pochyłej, że inne miasta wyprzedziły nas o lata świetlne??
  – pytam, gdzie byliście???? Teraz jęczycie??
  Podziękujcie mikuli – za 3 kadencyjny niedorozwuj i brak jakiego kolwiek pchnięcia spraw transportu do przodu- bo prze 3 swoje kadencje ani ztm ani skm ani drogi ŻADNEJ nie zbudował łączącej wołmin ze światem, która dałaby rozwój firm, przyprowadziła pracodawców , dała ludziom prace…
  Podziękujcie ryśkowi lowelasowi za „dworzec”, za galere za zdemontowanie bocznicy kejowej- teraz Radzymin ma większą… za schody- z piramidy kecal koatla po których widziałem dziś jak młoda dziewczyna stara sie taszczyć wózek z 4 miesięcznym dzieckiem w środku- bo windy nie działają- a pomagał jej w tym młody chłopak z rowerem na szyji….
  Podziękujcie wróżkom które po szkołach u mikuli odważnie utrzymują jego trend w działaniu – nie robiąc nic prócz lansu przed kamerami- bo telewizje JESZCZE ich nie wyłączyły po przemowie Dulkiewicz ( żenada jakich mało ) , za przeniesienie 90% inwestycji z sołectw okołowołmińskich do jednego słusznego sołectwa- Duczki…. no bo nigdzie indziej ludzie nie mieszkają….
  A jak już podziękujecie – im wszystkim – możecie mnie opluć i nadal głosować na debili z rad miasta czy powiatu- jeden wał – albo ns ich pociotków i krewnych i znajomych królika- i cieszyć sie rozwojem tego zapadliska .
  Rozwojem zapadliska – bo miasta już z tego nie będzie. Oby jak najszybciej dokonał sie podział między Ząbkami a Radzyminem.

  • Drogi mark
   Masz dużo racji w sprawie inwestycji w Wołominie a w zasadzie ich braku. Ja w sprawie Duczek akurat tam mieszkam. Inni ludzie również tu mieszkają, całkiem sporo zresztą.
   Powiedz proszę o jakich 90% inwestycji przeniesionych z innych sołectw do Duczek mówisz? Jeżeli o dobudowanym odcinku ul. Długiej to przypominam że droga planowana była już od ponad 20 lat ale nigdy nie było na nią pieniędzy pomimo istnienia planów. Mało tego powstał swego czasu komitet, który zebrał część środków na jej budowę.
   Budowa ścieżki rowerowej przy drodze 634 no fakt straszna sprawa…dawno już powinna powstać!
   Budowa parkingu przy stacji w Zagościńcu? I to na tyle…. faktycznie jak na jedno z większych sołectw w gminie zaniedbywanych inwestycyjnie od wielu lat to wiele…..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj