Oszczędności na basenie

8

Galopujące ceny energii zmuszają również samorządy do cięcia kosztów. Wołomin zaczął szukać oszczędności na pływalni. W ubiegłym tygodniu zapowiedziano, że w związku z ograniczaniem zużycia energii obiekt ten będzie miał nowe, skrócone godziny funkcjonowania.

Tym samym wraz z początkiem listopada godziny otwarcia wołomińskiej pływalni oraz odnowy biologicznej zostaną skrócone. Jak zapowiadają wołomińscy urzędnicy, zmiany te podyktowane są koniecznością wdrożenia oszczędności w związku drastycznie rosnącymi cenami energii oraz utrzymania obiektu. Dotychczas pływalnia czynna była od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 – 23.00 oraz w soboty od godz. 7.00 do 23.00 i niedziele 8.00 – 22.00. Tak z kolei wyglądają nowe godziny otwarcia pływalni:

poniedziałek – piątek: 7.00 – 22.00

sobota i niedziela: 8.00 – 22.00.

 Godziny otwarcia odnowy biologicznej: poniedziałek – piątek: 17.00 – 21.45, sobota i niedziela: 10.00 – 21.45.

Jak zaznaczono w oficjalnym komunikacie: „Zmiana godzin funkcjonowania pływalni nie będzie dotkliwa dla większości mieszkańców – dotyczy mało popularnych godzin, w których obiekt nie był oblegany.” Jednak na fb pojawiło się już dość sporo krytycznych komentarzy (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

8 KOMENTARZE

  1. nie narzekaj, przecież musi starczyć kasy na bipki dla urzędników. Kto przychodzi na otwarcie minitężni? 90% uczestników to pracownicy urzędu, którzy zamiast pracować rozbijają się po imprezach.

  2. Nikt nie chce przychodzić, bo większość uważa, że to wyrzucanie pieniędzy w błoto, a że ludzie się śmieją, że na otwarcie tych miniminimini przychodzi jedna osoba, to zrobili sztuczny tłum. Ale to dobrze, wiadomo kto się obija zamiast pracować.

  3. toyotkę se kupiła ? znaczy my jej? a jaką ? dużą rozumiem , na miarę wielkości umysłu

    a jacuzzi też nieczynne pewno nadal

    kto najgłośniej klaszcze i wchodzi w… to premia :))

    a potem kto tu przyjdzie? strażnicy miejscy co obok nową siedzibę mają ?

  4. Zamknąć ten przejaw burżuazji.. Strefa bio???? . Pozytywni się nie myją bo i tak są piękni i pachnący zawsze :))???? Po co komu basen… Co to ma być.. Nawet taki biedny… Sikawka „burmistrz wolomina”, latem wystarczy.. Taki jeden hindus sue umył i zmarł niedługo.. Nic nie działa to tylko zdrowie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj