Pierwsza Dama w Ostrówku

2

W środę 9 listopada Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser-Duda odwiedziła Powiatowe Centrum Kultury Fabryczka w Wołominie, a następnie pojechała spotkać się z uczniami Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrówku. Wspólnie z podopiecznymi szkoły, kadrą pedagogiczną i rodzicami świętowała odzyskanie przez Polskę niepodległości. (…)

Pierwsza Dama podziękowała także pedagogom za ich niezwykłą, pełną pasji pracę. – Są Państwo wspaniałymi ludźmi, oddają Państwo swoim uczniom całych siebie, dają im Państwo całe serce – zauważyła. Jako nauczycielka z kilkunastoletnim stażem, zwróciła uwagę, na to, że nauczyciele w Ostrówku są „wyczuleni na szczególne potrzeby dzieci, ale też stwarzają im odpowiednie warunki do indywidualnego rozwoju na miarę możliwości każdego z uczniów, tak by mogli oni pokonywać bariery, wykazując się jak największą samodzielnością”. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

2 KOMENTARZE

    • Zabrali plastikowe biało czerwone barykady z Węzła Wołomin, więc jest nadzieja że wreszcie udostępnią cały Węzeł ( Supeł ) Wołomin chyba 5 lat od zbudowania. Będzie mógł każdy szybciej i taniej dojechać do Wołomina

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj